Express-Miejski.pl

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu. Jedna osoba w szpitalu [AKTUALIZACJA]

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu w Ząbkowicach Śląskich fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

16 maja przed godz. 16 w Ząbkowicach Śląskich doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu, przy zjeździe z drogi wojewódzkiej nr 385 (mała obwodnica) do centrum miasta, nieopodal stacji Orlen przy ul. Kłodzkiej. W pojazdach marki Renault i Peugeot łącznie podróżowały dwie osoby. Jedna z nich, kobieta, została przetransportowana do szpitala celem wykonania dalszych badań.

Na miejscu działa straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Mogą występować niewielkie utrudnienia w ruchu. Apelujemy o ostrożność.

[AKTUALIZACJA]: Do zdarzenia doszło o godz. 15.45. - Mężczyzna z gminy Ząbkowice Śląskie jadący Peugeotem 407 w trakcie manewru skrętu w drogę podporządowaną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się na drodze głównej Renault Clio, za kierownicą którego siedziała kobieta z gminy Pieszyce. Doprowadził tym samym do zderzenia w wyniku którego kierująca Renault została zabrana do szpitala i pozostała tam na obserwacji. Obie osoby podróżujące pojazdami były trzeźwe - informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

mwinnik / Express-miejski

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • (this post was banned by administrator)

    2017-05-22 15:54:57

    gość: ~należne odszkodowanie

    ostatnio dodany post

    (this post was banned by administrator)

REKLAMA