Express-Miejski.pl

Z auta zginęły biżuteria, kluczyki zapasowe, pieniądze i dokumenty [raport ząbkowickiej policji]

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Pełne ręce roboty mają policjanci z powiatu ząbkowickiego. Aktualnie szukają chociażby sprawcy włamań do samochodów na ul. Armii Krajowej w Ząbkowicach Śląskich.

W nocy z 8 na 9 maja nieustalony sprawca włamał się do trzech pojazdów: Opla Astry, Mercedesa i Daewoo Matiza. - Z Opla zniknęły akcesoria wędkarskie oraz wędki, z mercedesa natomiast narzędzia samochodowe i części zamienne. Największe straty poniosła jednak właścicielka matiza, która w aucie trzymała pieniądze, złotą biżuterię, kluczyki zapasowe do pojazdu, dokumenty i kartę kredytową – mówi Ilona Golec z ząbkowickiej policji. Od kradzieży minął już tydzień. - Policjanci cały czas badają sprawę, jednak na chwilę obecną sprawca włamań nie został zatrzymany – dodaje policjantka.

10 maja o godz. 15 do kradzieży doszło też w Kamieńcu Ząbkowickim. Nieznany sprawca skradł z niezamkniętego auta nawigację samochodową.

Najprawdopodobniej kolejny mieszkaniec powiatu padł też ofiarą oszustwa internetowego. Tym razem to 26-latek z Doboszowic na jednym z portali aukcyjnych, zakupił kosę spalinową. - Mężczyzna przelał na konto pieniądze w wysokości 1.5 tys. zł, jednak nie otrzymał zamówionego towaru, a także zwrotu gotówki – informuje oficer prasowa ząbkowickiej policji.

Mundurowi badają też sprawę związaną z wzięciem kredytu, o której kilka dni temu poinformował policję 52-latek ze Złotego Stoku. - Mężczyzna zeznał, że jego siostra wraz ze swoim konkubentem wykorzystali jego dane personalne i wzięli na nie kredyt. Do zdarzenia doszło 4 maja, mężczyzna zgłosił nam informację osiem dni później – zaznacza policjantka.

12 maja o godz. 8.25 na krajowej ósemce policjanci zatrzymali pijanego 57-latka z powiatu kłodzkiego. Mężczyzna wybrał się w podróż, mając ponad promil alkoholu we krwi. Dwa dni później o godz. 17.30 w Ożarach (gm. Kamieniec Ząbkowicki) wpadł 22-letni mieszkaniec Nowej Rudy. Kierował samochodem mimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, który został mu wydany w 2016 roku.

sm. / Express-Miejski.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Z auta zginęły biżuteria, kluczyki zapasowe, pieniądze i dokumenty [raport ząbkowickiej policji]

  2017-05-15 15:15:35

  gość: ~haha

  Dzisiaj w nocy włamali się na legnickiej do dwóch aut, ale spokojnie, to jacyś upośledzeni ludzie :-D w schowku w aucie sąsiada była nawigacja i okulary za 600 zł a złodziejeszek ukradł scyzoryk warty 20 zł i zapalniczkę za 2 zł :-) to idioci, zresztą chłopaki się już na nich mają przyczaić i będzie ostra zabawa.

 • 2017-05-15 22:59:35

  gość: ~Sąsiadka

  Mi też się włamali i co auto wybebeszone drzwi na odbierz otwarte a nawigacja i całą reszta na swoim miejscu więc myślę no na szczęście nic nie zginęło ale później patrzę o k...ukradli gas policyjny za 33zl.

 • 2017-05-15 23:03:27

  gość: ~Gosc

  ostatnio dodany post

  Złapać i łapy polamac gnoja

REKLAMA