Express-Miejski.pl

Ząbkowicka Strefa Przedsiębiorczych

Centrum Wspierania Małej Przedsiębiorczości „Pracownia“ fot.: Magdalena Szopian-Wełyczko

Przedsiębiorcy Ząbkowic Śląskich mają powód do radości – w mieście powstaje Centrum Wspierania Małej Przedsiębiorczości „Pracownia“.

Miejsce to dedykowane jest zarówno osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z prowadzeniem biznesu, jak i doświadczonym przedsiębiorcom. Jego twórcom przyświeca idea świadczenia możliwie najszerszego wachlarza usług wspomagających tworzenie i funkcjonowanie małych firm.

O swoim pomyśle na Centrum opowiada Magdalena Szopian-Wełyczko, inicjatorka jego powstania:

„Wielu przedsiębiorcom działającym w Ząbkowicach brakowało profesjonalnej przestrzeni biurowej, z której mogliby korzystać w niezobowiązującej formie. Stąd pomysł, aby udostępnić im takie miejsce, ze wsparciem sekretariatu i pełnym wyposażeniem. To pierwszy filar działalności Centrum. Pozostałe dwa, na których bazujemy, stanowią szkolenia dla właścicieli i pracowników firm oraz wsparcie profesjonalistów w różnych obszarach prowadzonego biznesu. Współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin, min. grafikami, księgowymi, prawnikami, tłumaczami. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, pomagamy też naszym klientom nawiązywać relacje pomiędzy ich firmami.“

CWMP „Pracownia“ to alternatywa dla tradycyjnego biura, pozwalająca redukować koszty prowadzenia firmy. Można tu wynająć biuro na godziny, skorzystać z sali przeznaczonej do spotkań z klientami lub z sali szkoleniowo-warsztatowej. Centrum wynajmuje również adres biurowy, jak również sprzęt: nagłaśniający, komputerowy, ekrany, rzutniki.

Pracownia to również miejsce do poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności swoich i pracowników. Eksperci realizują tutaj szkolenia i warsztaty z zakresu BHP, marketingu, prawa podatkowego, finansów i wielu innych zagadnień wspomagających przedsiębiorców w ich codziennej pracy.

Profesjonalne wsparcie dla przedsiębiorców, po które można zwrócić się do Centrum, to również pośrednictwo biznesowe: wyszukiwanie firmom partnerów w zakresie prowadzonej działalności, pomoc w organizacji imprez oraz Business Concierge – osoba wspierająca przedsiębiorcę we wszystkich obszarach związanych z prowadzeniem firmy.

Oferta CWMP „Pracownia“ kierowana jest głównie do małych firm, chcących ograniczyć koszty swojego funkcjonowania, a jednocześnie oczekujących profesjonalnego wsparcia w prowadzeniu biznesu. Swoje miejsce znajdą tu również freelancerzy i osoby pracujące w domu, które poszukują elastycznej przestrzeni biurowej. Przestrzeń stworzona w Pracowni jest też świetnym miejscem na spotkania członków organizacji pozarządowych.

Pracownia – biuro do zadań specjalnych. To świetnie wyposażone miejsce do pracy, z zapleczem specjalistów i przyjazną atmosferą.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.pracownia.cwmp.pl lub wysyłając mail na adres: pracownia@cwmp.pl

Magdalena Szopian-Wełyczko

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Ząbkowicka Strefa Przedsiębiorczych

  2016-05-30 08:14:36

  Magdalena Szopian-Wełyczko

  Przedsiębiorcy Ząbkowic Śląskich mają powód do radości – w mieście powstaje Centrum Wspierania Małej Przedsiębiorczości „Pracownia“.

 • 2016-12-19 20:42:13

  gość: ~ok

  "szumnie" przedstawione plany, a adresu siedziby brak ...

 • 2016-12-21 09:40:05

  gość: ~zab

  ostatnio dodany post

  ale brzmi dumnie

REKLAMA