Express-Miejski.pl

Zrobiłeś zakupy za co najmniej 10 zł? Zarejestruj paragon i weź udział w loterii

Zrób zakupy za co najmniej 10 zł, weź paragon, zarejestruj go i miej szansę na wygranie ciekawych nagród fot.: mat. prasowe

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ząbkowicach Śląskich zachęca do udziału w „Loterii Paragonowej” zorganizowanej pod patronatem Ministerstwa Finansów. 

Przypominamy, iż loteria trwa od 1 października ubiegłego roku do 30 września 2016 roku. Do wygrania atrakcyjne nagrody - raz w miesiącu Opel Astra, nowoczesne Lenovo Thinkpad oraz iPad-y Air 2. Co kwartał szczególnie premiowana jest jedna branża nagradzana Oplem Insignią. Aktualnie (styczeń-marzec) jest to „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna”, natomiast kolejne to „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych” (II kwartał 2016 roku) oraz „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie posiłków (III kwartał 2016 roku). 

Aby wziąć udział w loterii wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny za minimum 10 zł brutto oraz zarejestrować go w miesiącu zakupu na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl

Co warto jeszcze wiedzieć?

 1. Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne. Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz w loterii, niezależnie od kwoty zakupu.
 2. Losowania najcenniejszych nagród można obejrzeć na żywo w TVP Regionalna. Nagrania z losowań są dostępne na kanale YouTube Ministerstwa Finansów.
 3. Wyniki losowań są publikowane na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl w dniu losowań. 
 4. Zwycięzcy losowań nie mogą wymieniać nagród na inne ani otrzymać jej wartości w gotówce.
 5. Wszystkie nagrody w Loterii Paragonowej są zwolnione z podatku!
 6. Należy zachować wszystkie zarejestrowane paragony fiskalne – zwycięski paragon fiskalny podlega przekazaniu organizatorowi loterii.

sm. / Express-Miejski.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zrobiłeś zakupy za co najmniej 10 zł? Zarejestruj paragon i weź udział w loterii

  2016-02-25 07:49:24

  sm. / Express-Miejski.pl

  Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ząbkowicach Śląskich zachęca do udziału w „Loterii Paragonowej” zorganizowanej pod patronatem Ministerstwa Finansów. 

 • 2016-02-25 22:08:01

  gość: ~REgionalista

  Słyszałem, że aby wygrać to trzeba być Platfusem lub znać jakiegoś Platfusa :).

 • 2016-02-25 22:12:20

  gość: ~REgionalista

  Słyszałem, że aby wygrać to trzeba być Platfusem lub znać jakiegoś Platfusa :).

 • 2016-02-27 21:33:08

  gość: ~takitam

  Ależ skądże znowu.
  Przecież to ślepy los kieruje wygranymi.

  Co tu długo szukać.
  W linku poniżej, mamy przykłady takiego "przypadku".

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/281521-samochod-w-narodowej-loterii-paragonowej-wygrala-kolezanka-bylej-wiceminister-finansow-ktora-loterie-projektowala-spokojnie-to-tylko-przypadek

 • 2016-03-15 11:52:27

  gość: ~magda

  Gdyby to nie był przypadek już sprawa byłaby w prokuraturze, chyba nikt w to nie wątpi? A takie plotki są krzywdzące bo równie dobrze każdy kto w Częstochowie wygrał mógłby być posądzony o takie coś.

 • 2018-03-07 23:12:02

  gość: ~Antoni21

  ostatnio dodany post

  Jedni liczą na szczęście w loteriach, a inni każdego dnia dopomagają szczęściu, zarabiając i oszczędzając w mądry sposób. Ja zrozumiałem o co w tym chodzi obserwując ludzi wysyłających przesyłki krajowe poczta polska. W ten sposób można na wysyłce zaoszczędzić spore kwoty w ciągu roku. To gra warta świeczki.

REKLAMA