Lipcowe ściganie zawodników z ACT

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: Barbara Dominiak

Po czerwcowych sukcesach zawodnicy reprezentujący Astrontech Cycling Team nieco spuścili z tonu i dotychczas brali udział tylko w dwóch imprezach.

W pierwszy weekend, dokładnie 6 lipca, Wit Bensari jako jedyny reprezentował klub ACT podczas Pętli Beskidzkiej. 154-kilometrową trasę zawodnik przejechał w niezłym czasie i na mecie uplasował się w górnej części klasyfikacji, zajmując 46 miejsce w kategorii OPEN i 15 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

13 lipca Andrzej Frodyma i Paweł Bury wystartowali w wyścigu Korona Kocich Gór, który odbywał się w Zawonii koło Wrocławia. Paweł zdecydował się na start na średnim dystansie (ok. 47 km) i zajął na nim szóste miejsce w klasyfikacji OPEN w gronie 99 zawodników. Bury miał nawet realną szansę na podium jednak słabo finiszował. Andrzej wybrał trasę o długości ok 70 km i w swojej kategorii wywalczył 10 miejsce, w OPEN plasując się daleko poza czołówką.