Express-Miejski.pl

Dni i Noce Krzywej Wieży nagrodzone w plebiscycie gospodarczym

Dni i Noce Krzywej Wieży nagrodzone w plebiscycie gospodarczym fot.: Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Zakończyła się druga edycja plebiscytu Sudeckie Kryształy 2013. 19 członków kapituły plebiscytu wybrało najlepszych spośród ponad 70 zgłoszeń w 5 kategoriach.

Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 8 listopada 2013 w Zamku na Skale w Trzebieszowicach i o zwycięzcach w poszczególnych kategoriach informowaliśmy na naszym portalu. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Warto jednak dodać, że Ząbkowickie Dni i Noce Krzywej Wieży, które zostały nominowane w kategorii „najlepsza impreza promująca region”, znalazły się na podium ex aequo z imprezą Moto Show Bielawa. Najlepszą imprezą według jury został wybrany Kongres Regionów w Świdnicy.

Sudeckie Kryształy 2013  to największa tego typu impreza w regionie Sudetów, która za główny cel stawia sobie promocję przedsiębiorczości. Nominacja Dni i Nocy Krzywej Wieży w plebiscycie to duże wyróżnienie - spośród wielu działających w naszym regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji kapituła „Sudeckich Kryształów” wybiera te, które odniosły sukces i które dla innych mogą być przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności.

Organizatorem imprezy jest TV Sudecka.

someone. / Express-Miejski.pl / UM Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA