Władze gminy podpisały umowy na realizację dwóch kolejnych inwestycji związanych z poprawą efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej.


Ruszają kolejne inwestycje w gminie. Ponad 3,2 mln zł na termomodernizację szkoły i remizy OSP fot.: uG Stoszowice
zdjęcie 4 z 4
foto_private_policy
REKLAMA
REKLAMA