Express-Miejski.pl

Ruszają kolejne inwestycje w gminie. Ponad 3,2 mln zł na termomodernizację szkoły i remizy OSP

Władze gminy podpisały umowy na realizację dwóch kolejnych inwestycji związanych z poprawą efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej.

Przejdź do artykułu »

przewijaj również klawiszami strzałek na klawiaturze Strzałki
przewijaj również za pomocą gestów Strzałki
Ruszają kolejne inwestycje w gminie. Ponad 3,2 mln zł na termomodernizację szkoły i remizy OSP

Ruszają kolejne inwestycje w gminie. Ponad 3,2 mln zł na termomodernizację szkoły i remizy OSP fot.: uG Stoszowice
zdjęcie 1 z 4

  • Ruszają kolejne inwestycje w gminie. Ponad 3,2 mln zł na termomodernizację szkoły i remizy OSP
  • Ruszają kolejne inwestycje w gminie. Ponad 3,2 mln zł na termomodernizację szkoły i remizy OSP
  • Ruszają kolejne inwestycje w gminie. Ponad 3,2 mln zł na termomodernizację szkoły i remizy OSP
  • Ruszają kolejne inwestycje w gminie. Ponad 3,2 mln zł na termomodernizację szkoły i remizy OSP

foto_private_policy

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA