Klasa okręgowa: Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:5 (0:3) Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Zamek od początku osiągnął dużą przewagę spychając drużynę z Bystrzycy Klodzkiej do głębokiej obrony. Już po pięciu minutach Zamek powinien prowadzić dwoma bramkami jednak dwukrotnie nieskutecznością raził Grzywniak. W 24 minucie defensywę bystrzyczan po raz pierwszy skruszył Majewski, który po podaniu od Burczaka ładnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Goście ruszyli za ciosem i chwilę później prowadzili już 2:0. W polu karnym odnalazł się Osuchowski i zdobył drugiego gola. Autorem trzeciego trafienia dla Zamku był Grzywniak, który do siatki trafił chwilę przed końcem pierwszej części rywalizacji. Polonia rzadko odwiedzała pobliże bramki Szumnego, ale po jednej z akcji i bardzo ładnym strzale Sobczyka piłka wylądowała na poprzeczce bramki przyjezdnych.

Zamek drugą połowę także rozpoczał z wysokiego C. Drugiego gola w meczu zdobył Majewski, a asystował Ezeh. Po tej bramce Zamek zwolnił tempo oddając inicjatywę gospodarzom i czekając na okazję do kontrataku. Miejscowi, choć dłużej utrzymywali się przy piłce, to honorowe trafienie udało im się zdobyć dopiero w doliczonym czasie gry. Wcześniej na 5:0 trafił jeszcze Kuska, który w 72. minucie wykorzystał złe wybicie bramkarza gospodarzy i z dalszej odległości trafił do pustej bramki.

Kamieńcu Ząbkowickim po siedmiu kolejakch mogą być pełni optymizmu. Zamek pięć gier wygrał, dwie zremisował i z siedemnastoma punktami okupuje pozycję wicelidera. Jest też jednym z dwóch zespołów, obok liderującego AKS-u, który nie zaznał jeszcze smaku porażki.

Przejdź do artykułu »

przewijaj również klawiszami strzałek na klawiaturze Strzałki
przewijaj również za pomocą gestów Strzałki

Klasa okręgowa: Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:5 (0:3) Zamek Kamieniec Ząbkowicki fot.: Andrzej Kaługa / zamekkamieniec.futbolowo.pl
zdjęcie 3 z 18

• Klasa okręgowa: Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:5 (0:3) Zamek Kamieniec Ząbkowicki