Orzeł Ząbkowice Śląskie przegrał 2:3 (2:1) z Granitem Roztoka. Trener Kupiec zdecydował się na podobny zabieg, co w meczu wcześniejszej rundy i dał na boisku zagrać tym, którzy w ostatnim czasie grali mniej w meczach ligowych.

Biało-niebiescy przegrywali od 10. minuty, ale jeszcze przed przerwą zdołali wyjść na prowadzenie. Najpierw w 18. minucie pojedynku do remisu doprowadził Kowalczuk wykorzystując sytuację sam na sam, a w końcówce pierwszej połowy rywalizacji gola dającego Orłowi prowadzenie zdobył Grzywniak wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu na Skotnickim. Z prowadzenia Orzeł cieszył się zaledwie chwilę, bowiem w 52. minucie roztoczanie doprowadzili do remisu, a w 73. minucie strzelili zwycięskiego gola i zameldowali się w kolejnej rundzie rozgrywek.

Przejdź do artykułu »

przewijaj również klawiszami strzałek na klawiaturze Strzałki
przewijaj również za pomocą gestów Strzałki

1/8 Pucharu Polski (Wałbrzych): Granit Roztoka 3:2 (2:1) Orzeł Ząbkowice Śląskie fot.: Marcin Juszczyk / Granit Roztoka
zdjęcie 1 z 11

• 1/8 Pucharu Polski (Wałbrzych): Granit Roztoka 3:2 (2:1) Orzeł Ząbkowice Śląskie
  • 	1/8 Pucharu Polski (Wałbrzych): Granit Roztoka 3:2 (2:1) Orzeł Ząbkowice Śląskie