IV liga: Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:4 (0:0) Barycz Sułów

Kolejna porażka pogorszyła i tak fatalne nastroje panujące w Kamieńcu Ząbkowickim. Do gry po przerwie powrócił Krzysztof Czachor, a od poprzedniego meczu do dyspozycji trenera Grzegorz Czachora jest Kolasa.

Kibice gospodarzy mogli mieć zatem nadzieję na korzystny rezultat, tym bardziej, że Barycz ostatnio notuje kiepskie wyniki i jest zdecydowanie rozczarowaniem rundy jesiennej. Lepszego początku miejscowi nie mogli sobie wymarzyć. W 12 minucie faulowany w polu karnym był Jasiński, a piłkę na 11 metrze ustawił wspomniany Czachor. Jego strzał obronił jednak bramkarz Baryczy. Dalsza część połowy to typowy mecz walki. Z gry więcej sytuacji mieli jednak goście, ale dwa razy skórę miejscowym ratował Margasiński wygrywając pojedynki sam na sam. Do przerwy remis.

Zamek po raz kolejny koszmarnie rozpoczął drugą część rywalizacji. To kolejny mecz, w którym podpieczni Grzegorza Czachora tracą bramkę po wznowieniu gry. Po stracie w środku pola gości na prowadzenie wyprowadził Bąk. Niedługo później kolejną kontrę Barycz zamieniła na drugą bramkę, a na listę strzelców wpisał się Możdrzech.

Wydawało się, że dwa szybko stracone gole po przerwie podziałają na Zamek demotywująco, ale w 60. minucie po raz drugi faulowany w polu karnym był Jasiński i arbiter ponownie wskazuje na rzut karny. Tym razem do piłki podszedł Banishevski, który zdobył kontaktowe trafienie i wlał nadzieję w serca kibiców Zamku. Przyjezdni szybko jednak ostudzili zapędy miejscowych i w kolejnej akcji zdobyli trzeciego gola. Jego autorem okazał się Bąk. Po tym golu z graczy Zamku zdecydowanie uszło powietrze. W samej końcówce wynik meczu na 4:1 (0:0) po indywidualnej akcji ustalił Głowieńkowski. Zamek kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce (konsekwencja dwóch żółtych) dla Siqueiry.

Ekipa Grzegorza Czachora nadal pozostaje bez wygranej w lidze i z dwoma punktami zamyka ligową stawkę.Teraz przed Zamkiem ostatni mecz rundy. Rywalem Foto Higiena-Gać.