A-klasa: Polonia przegrała z Cukrownikiem [foto]

Polonia Ząbkowice Śląskie doznała drugiej porażki w sezonie. Podopieczni Krzysztofa Cupiała ulegli 2:3 (1:1) liderowi z Pszenna.

Ząbkowiczanie najpierw prowadzili, później przegrywali, ale potrafili doprowadzić do remisu, by w ostatnich minutach spotkania stracić trzeciego gola i w drugim meczu sezonu pozostać bez punktów. Do siatki Cukrownika trafili Trepka i Damian Madej wykorzystując rzut karny.

Spotkanie zostało rozegrane w Stolcu, gdyż boisko Polonii nie zostało jeszcze zweryfikowane i dopuszczone do rozgrywek, a na głównej murawie stadionu swój mecz rozgrywki juniorzy ząbkowickiego Orła, którzy pokonali Polonię/Stal Świdnica 3:0.