B-klasa, gr. II - kłodzka: Lider w Dębowcu, Piasek ratuje remis [foto]

W grupie drugiej B-klasy Victoria Dębowiec wykorzystała potknięcie Czarnych Braszowice i awansowała na pozycję lidera. Zespół z gminy Ziębice ma dwa punkty przewagi nad drugą drużyną Zamku Kamienieniec Ząbkowicki i Czarnych Braszowice.

Ekipa z Kamieńca Ząbkowickiego w ten weekend odbywała przymusową pauzę, a Czarni sensacyjnie przegrali 1:2 (1:1) z Cisem Brzeźnica.

Sporo emocji było też w Potworowie. Miejscowy Piasek dwukrotnie przegrywał z okupującym ostatnią pozycję Spartakusem Byczeń, ale w doliczonym czasie gry zdołał doprowadzić do remisu po strzale... z połowy boiska! Punkt gospodarzom zapewnił Mateusz Bakalarz. Ekipa z Potworowa w tabeli jest dziesiąta i o jeden punkt wyprzedza ostatni Spartakus.

Kolejka 15 – 29 kwietnia:

Zamek Kamieniec Ząbkowicki II – pauza

godz. 11:00
Victoria Dębowiec – KS Przedborowianka Przedborowa 7:5
Bramki: Jan Harasimowicz x2, Adrian Harasimowicz x2, Przemysław Giza x3 (Victoria) - Dominik Badecki x4, Mateusz Tebinka (Przedborowianka)

Orzeł Mąkolno - Błękitni Niedźwiedź 4:2
Bramki: Mateusz Nowak x2, Waldemar Morawski, Radosław Kędzierski (Orzeł) -
Łukasz Kubacki, Damian Osiecki (Błękitni)

Czarni Braszowice – Cis Brzeźnica 1:2
Bramki: Robert Listwan (Czarni) - Łukasz Rzepka, Mateusz Zając (Cis)

LZS Agrowiec Starczówek - PERŁA Płonica 0:0

godz. 14:00
Piasek Potworów – Spartakus Byczeń 2:2
Bramki: Mateusz Bakalarz, Radosław Sobieraj (Piasek) - Marcin Blicharski, ?? (Spartakus)

przewijaj również klawiszami strzałek na klawiaturze Strzałki
przewijaj również za pomocą gestów Strzałki

Piasek Potworów zremisował 2:2 (0:1) ze Spartakusem Byczeń, ratując punkt w ostatnich minutach spotkania fot.: em24.pl
zdjęcie 1 z 19

• Piasek Potworów zremisował 2:2 (0:1) ze Spartakusem Byczeń, ratując punkt w ostatnich minutach spotkania