Zamek zatrzymał lidera [FOTO]

12 listopada w meczu 14. kolejki klasy okręgowej Zamek Kamieniec Ząbkowicki zremisował na własnym boisku z Piastem Nowa Ruda. Wynik rywalizacji został ustalony już do przerwy. Najpierw Daniela Niewęgłowskiego pokonał Arkadiusz Majewski i gospodarze prowadzili 1:0, a tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Artur Osicki, pewnie egzekwując rzut karny.

W drugich 45. minutach kibice goli nie oglądali, ale emocji nie brakowało. Szczególnie gorąco było w polu karnym Zamku już w doliczonym czasie gry. Piast zaatakował niemalże całym zespołem i był bliski zdobycia zwycięskiego gola. Ostatecznie jednak gospodarzom dopisało szczęście i uchronili się od straty bramki. Goście w tej samej akcji domagali się też podyktowania rzutów karnych, ale gwizdek arbitra milczał.

Piast mimo remisu powiększył przewagę w tabeli nad drugimi Zjednoczonymi Żarów do pięciu punktów. Żarowianie przegrali bowiem 3:6 w Bystrzycy Górnej z miejscowym LKS-em. Zamek pozostał na dziesiątej lokacie, a w przyszłym tygodniu na zakończenie rundy zagra w Tuszynie z szóstą Victorią.