Express-Miejski.pl

Festiwal Piwa i Sera w Srebrnej Górze

Dodane przez: mp

Data: 2024-07-13 16:00 Srebrna Góra

Już 13 lipca w malowniczej scenerii, na dziedzińcu Donżonu odbędzie się Festiwal Piwa i Sera. To idealna okazja, by zanurzyć się w świecie lokalnych smaków, poznać tajemnice warzenia piwa i produkcji sera, a także spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny.

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

1. Niezapomniane smaki: Festiwal to prawdziwa uczta dla podniebienia! Czekają na Was wyśmienite piwa z lokalnych browarów, które zaskoczą różnorodnością stylów i aromatów. Do tego doskonałe sery – od delikatnych po intensywne, idealnie komponujące się z oferowanymi trunkami.

2. Unikalne miejsce: Twierdza Srebrna Góra to jedno z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych miejsc w Polsce. Położona w sercu Gór Sowich, stanowi idealne tło dla tego typu imprez. Spacerując po jej murach, poczujecie ducha historii, który w połączeniu z festiwalową atmosferą stworzy niezapomniane wrażenia.
3. Atrakcje dla każdego: Festiwal to nie tylko degustacje! Na gości czekają liczne atrakcje – konkursy z nagrodami oraz występy muzyczne na żywo. Dla najmłodszych uczestników przewidziana jest specjalna strefa zabaw, by również oni mogli w pełni cieszyć się festiwalowym dniem.

4. Spotkania z ekspertami: To wyjątkowa okazja, by spotkać się z mistrzami piwowarstwa i serowarstwa. Odkryjecie sekrety produkcji, dowiecie się, jak powstają rzemieślnicze produkty.

Plan wydarzenia w skrócie:
16:00 – początek imprezy
16:00 -18:00 zabawy i animacje dla dzieci prowadzone przez nasz profesjonalny zespół.
18:00 – 23:00 – muzyka na żywo, tańce, konkursy i dobra zabawa

Wstęp na Festiwal Piwa i Sera kosztuje jedynie 20 złotych.
Zalecamy zabranie ze sobą gotówki, ponieważ warunki górskie nie zawsze pozwalają na obsługę kart płatniczych i płatności elektronicznych.

To wyjątkowe wydarzenie w Srebrnej Górze, na którym nie może Was zabraknąć.

UG Stoszowice

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA