Express-Miejski.pl

Staszek z Gór w Ziębicach

Dodane przez: ZCK Ziębice

Data: 2024-03-08 Ziębice

Burmistrz Ziębic Mariusz Szpilarewicz oraz Ziębickie Centrum Kultury zapraszają na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet.

8 marca (piątek) o godz. 19. w Ziębicach wystąpi Staszek z Gór. Po koncercie zapraszamy na poczęstunek oraz wernisaż wystawy "Podróż na księżyc", prezentującej autorską biżuterię Katarzyny Sobockiej (Studio Kazani).

Stanisław Karpiel-Bułecka, a obecnie Staszek z Gór to nie tylko wszechstronny muzyk, ale także utalentowany sportowiec i prawdziwy przedstawiciel Zakopanego. Zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w najbardziej popularnych programach rozrywkowych, takich jak „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy „Azja Express”. Rodowity zakopiańczyk, artysta, który wyróżnia się nie tylko swoją muzyczną pasją, ale również zaangażowaniem w lokalną społeczność i promowaniem kultury góralskiej.

Staszek był założycielem i przez wiele lat liderem zespołu Future Folk, który zdobył uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Praca nad solowym projektem Staszek z Gór to dla artysty nowy rozdział w jego karierze. Współpraca z cenionymi producentami, którzy mają na swoim koncie produkcje dla gwiazd takich jak Sanah, Wilki czy Dawid Podsiadło, daje gwarancję, że projekt ten będzie naprawdę wyjątkowy. To obietnica wulkanu energetycznego brzmienia, które połączy tradycję z nowoczesnością.
Artysta planuje premierę albumu na czerwiec br. i zapowiada, że będzie to wyjątkowa muzyczna podróż pełna pasji, emocji i niepowtarzalnego brzmienia.

Ziębickie Centrum Kultury

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA