Express-Miejski.pl

Koncert Maja Koman & Dawid Szmatuła

Dodane przez: mp

Data: 2023-12-02 19:00 Ziębice

W sobotę 2 grudnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Ziębickiego Centrum Kultury odbędzie się koncert Maja Koman & Dawid Szmatuła.

Bilety w cenie: 25 zł będą dostępne w ZCK, tel. 74 819 12 19

Maja Koman - wokalistka, kompozytorka, autorka tesktów, multiinstrumentalistka i producentka projektów audio-wizualnych. Od ponad dziesięciu lat tworzy z pasją i pomysłem. Jej klipy to bardzo oryginalne nietuzinkowe opowieści, teksty naszpikowane szczerością, muzyka której jest autorką zaprasza do pięknego świata pełnego melancholii i ciekawych połączeń. KOncerty KOman to niezapomniane wrażenia, na których artystka zaprasza do magicznego świata. czaruje muzyką, opowiada świetnymi tekstami, a między utworami dzieli się ciekawostkami z muzycznego świata i swoich prywatnych przeżyć. Towarzyszą jej najlepsi muzycy, a każdy koncert jest ucztą dla ucha!
KOMAN dała się poznać szerszej publiczności w pierwszej edycji Must Be The Music. W 2013 roku podpisała kontrakt fonograficzny z Warner Music Poland, a jej debiutancki album ,,Pourquoi pas'' został w 2017 nominowany do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku.

Zapraszamy 2 grudnia do Ziębic!

mat. pras.

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA