Express-Miejski.pl

Koncert "Jesienny Romans" w Srebrnej Górze"

Dodane przez: GOKSiR Stoszowice

Data: 2023-09-27 17:00 - 2023-09-27 21:00 Srebrna Góra

,JESIENNY ROMANS – FILMOWE BARWY MIŁOŚCI RÓŻNYCH NARODÓW"

Zabierzemy publiczność w muzyczną podróż w rejony miłości i namiętności śpiewając najpiękniejsze piosenki i romanse w języku polskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, angielskim i nawet węgierskim. Tegoroczny Festiwal odbędzie się pod znakiem filmowym. Publiczność będzie mogła podziwiać przeboje wielkich gwiazd światowego kina: Marilyn Monroe w którą wcieli się artystka grająca podobnie jak Marilin na ukulele czy Elvisa Presleya którego brawurowo zagra Leonid Wołodko vel Kunicki. Wybrzmią światowe hity ale nie zabraknie również przepięknych polskich, filmowych utworów ,,Dumka na dwa serca”, walc ,,Od nocy do nocy”. Z pewnością cała sala zaśpiewa razem z artystami słynny przebój ,,Miłość ci wszystko wybaczy”
Taki koncert nie może się również odbyć bez poruszających utworów Edith Piaf. Zapewniamy wysoką jakość artystyczną (wokaliści: Agnieszka Babicz, Maciej Klociński, Grażyna Komincz, Barbara Droździńska, Marcin Malinowski, Teresa Ragan), sporą dawkę muzycznych wrażeń, wzruszeń, emocji i co tak ważne w dzisiejszych czasach- radości.
Koncert będzie okraszony warstwą słowną, pełną ciekawostek z planu filmowego i życia gwiazd np. czy Elvis Presley naprawdę był brunetem? Ile razy była kręcona słynna scena w ,,Nocach i dniach” - zrywania nenufarów przez Karola Strasburgera? Dlaczego Hanka Ordonówna nazywana była przez dzieci ,,panią od piosenek”?
Tych i wielu innych ciekawostek dowie się publiczność w trakcie koncertu.
Koncert prowadzić będzie Aurelia Sobczak.
Serdecznie zapraszamy!!!

GOKSiR w Stoszowicach

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA