Express-Miejski.pl

Zawody w biegach górskich Silver Run

Dodane przez: mat. pras.

Data: 2021-04-24 Bardo

24 kwietnia w Bardzie odbędzie się kolejna edycja biegu górskiego pn. Silver Run. Organizatorzy przygotowali dla biegaczy trzy trasy - na 5, 12 i 21 km, które będą prowadziły po szlakach turystycznych i duktach leśnych Gór Bardzkich. 95 proc. trasy będzie posiadała nawierzchnię szutrową, 5 proc. kamienistą. Odbędzie się również darmowy bieg na dystansie 250 m z medalami i upominkami dla finalistów.

W czasie zawodów odbędzie się piknik ekologiczny podczas którego będzie możliwość wymiany starych i zepsutych telefonów komórkowych, smartphonów oraz tabletów. Każdy kto zdecyduje się przynieść zużyty sprzęt otrzyma sadzonki drzew oraz bezpłatną możliwość degustacji produktów ekologicznych z regionu.

Silver Run to wspaniała atmosfera i aktywny wypoczynek połączony z pomaganiem podopiecznym Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego. Aktywne pomaganie jest wzbogacone o współzawodnictwo, a celem jest zebranie środków na darmowe i pozaszkolne zajęcia wychowania fizycznego oraz sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, ubogich rodzin, ośrodków wychowawczych oraz resocjalizacyjno-socjoterapeutycznych. Zawody już po raz szósty odbędą się w Bardzie i po raz trzeci partnerem zawodów jest Gmina Bardo. 

Szczegółowe informacje oraz regulamin znajduje się na stronie: silver-run.pl [KLIK]

Zapisy prowadzone są na: ultimasport.pl [KLIK]

mat. pras.

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA