Express-Miejski.pl

Kabaret Hrabi z programem „Wady i Waszki”

Dodane przez: ZCKiT

Data: 2021-05-23 16:00 Ząbkowice Śląskie

Już 23 maja o godz. 16 Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki odbędzie się występ kabaretu Hrabi. Bilety w cenie 80-90 zł do nabycia w kasie ZCKiT oraz on-line na stronie kupbilecik.pl [KLIK].

Hrabi to polski kabaret powstały pod koniec 2002 z inicjatywy Dariusza Kamysa i Joanny Kołaczkowskiej, aktorów kabaretu Potem. Skład uzupełnili Łukasz Pietsch i Krzysztof Szubzda, którego miejsce w 2003 zajął Tomasz Majer.

Kabaret Hrabi wystąpi z programem Wady i Waszki”.

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia. MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI. Od zimy 2002 roku zbiegły się ponownie życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. Połączenie było na tyle udane - że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy. W znakomitej obsadzie: Joanna Kołaczkowska, Darek Kamys, Łukasza Pietscha, Tomasz Majer.

mat. pras.

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA