Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Spotkanie Zarządu Osiedla nr 4 Słoneczne

  2011-03-28 Ząbkowice Śląskie

  Spotkanie Zarządu Osiedla nr 4 Słoneczne

  Zarząd Osiedla Nr 4 „Słoneczne” w Ząbkowicach Śląskich informuje, iż dnia 31 marca o godz. 18:00 w siedzibie Caritas przy hali „Słoneczna” odbędzie się zebranie poświęcone kilku sprawom.

  skomentuj

 • Pierwszy dzień wiosny w Henrykowie

  2011-03-28 Henryków

  Pierwszy dzień wiosny w Henrykowie

  Tradycyjnie 21 marca uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych przywitali wiosnę licznymi występami, konkursami oraz zawodami sportowymi.

  skomentuj

 • Zatrzymani kilkanaście minut po wyrwaniu torebki

  2011-03-28 Ziębice

  Zatrzymani kilkanaście minut po wyrwaniu torebki

  Ziębiccy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży i odzyskali skradzione mienie. Jak ustalili funkcjonariusze sprawcy idącej ulicą kobiecie wyrwali torebkę. Następnie zabrali z niej telefon oraz pieniądze, a torebkę z pozostałymi rzeczami wyrzucili. Za kradzież grozi...

  skomentuj

 • Kradł przewody i sprzedawał jako złom

  2011-03-28 Kamieniec Ząbkowicki

  Kradł przewody i sprzedawał jako złom

  Policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o kradzież przewodu o wartości 25 tysięcy złotych. Sprawca pociął łup na kawałki i sprzedawał jako złom. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Spotkanie pięciu narodów

  2011-03-28 Ziębice

  Spotkanie pięciu narodów

  Uczniowie z pięciu szkół partnerskich z Włoch, Bułgarii, Niemiec, Austrii i Polski przez tydzień realizowali w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach kolejny etap wspólnego projektu europejskiego „Traumjob Europa” w ramach Comeniusa.

  skomentuj

 • "Radosne szkoły" w gminie Ząbkowice Śląskie

  2011-03-28 Ząbkowice Śląskie

  "Radosne szkoły" w gminie Ząbkowice Śląskie

  Burmistrz Marcin Orzeszek informuje, że w ramach rządowego programu "Radosna szkoła" gminie Ząbkowice Śląskie przyznane zostało wsparcie na budowę szkolnych placów zabaw, które powstaną w czterech placówkach oświatowych naszej gminy.

  skomentuj

 • Przewrócona cysterna w Laskach

  2011-03-25 Laski

  Przewrócona cysterna w Laskach

  23 marca około godziny 2:30w nocy, w Laskach (na trasie Złoty-Stok - Kłodzko), doszło do wypadku drogowego z udziałem ciężarowki-cysterny, przewożącej nieznaną substancję chemiczną.

  skomentuj

 • 19-latków z powiatu ząbkowickiego czeka kwalifikacja wojskowa

  2011-03-25 Powiat ząbkowicki

  19-latków z powiatu ząbkowickiego czeka kwalifikacja wojskowa

  Od 11 kwietnia do 5 maja 2011 mężczyźni z powiatu ząbkowickiego, którzy w tym roku kalendarzowym kończą dziewiętnaście lat (rocznik 1992) oraz mężczyźni w wieku 20-24 lat (rocznik 1987 – 1991), jeżeli nie posiadają ustalonej zdolności do czynnej służby...

  skomentuj

 • Będzie drugi kompleks boisk w Ząbkowicach

  2011-03-25 Ząbkowice Śląskie

  Będzie drugi kompleks boisk w Ząbkowicach

  W Ząbkowicach Śląskich ma powstać drugi kompleks boisk wielofunkcyjnych w ramach rządowego programu „Orlik 2012”. Pierwszy działa od kwietnia 2009 roku i jest zlokalizowany przy stadionie Ośrodka Sportu i Rekraacji przy ul. J. Kusocińskiego.

  liczba komentarzy 35

REKLAMA