Express-Miejski.pl

Prima Aprilisowe żarty

Prima Aprilis fot.: ankli

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Prostowanie Krzywej Wieży, Pożar Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach, Przyjazd Legii do Barda, Narty wodne w Bardzie czyli kto i w jaki sposób próbował nas tego dnia "wkręcić".

Jak wiadomo 1 kwietnia to dzień, w którym wszelkie docierające do nas informacje należy brać z ogromną dozą dystansu.

Już od rana na stronie Urzędu Miejskiego w Bardzie widniała informacja o wizycie w Bardzie wielokrotnego mistrza Polski, uczestnika Ligi Mistrzów - Legii Warszawa! Nie mogliśmy się oprzeć, aby go na naszych łamach nie potwierdzić poprzez domniemaną rozmowę z trenerem :)

Drugim żartem Urzędu Miejskiego, tym razem przygotowanego wspólnie z TV Kłodzko, była informacja o projekcie znakowania szlaków narciarstwa wodnego.

Świetnym pomysłem wykazali się także pracownicy Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach, którzy postanowili wyprostować Krzywą Wieżę! Na potwierdzenie wiadomości zamieszczno fotografię częściowo już wyprostowanego zabytku.

Ponieważ byliśmy przeciwni takiemu zabiegowi podpaliliśmy Urzędnikom z Ząbkowic budynek, aby nie mogli oni należycie przygotować pełnej dokumentacji, a zatem prostowanie wieży zostanie przesunięte w czasie, do przyszłego roku :)

Czy Was, drodzy Czytelnicy, też ktoś tego dnia nabrał?

ankli

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Prima Aprilisowe żarty

  2010-04-02 09:26:41

  ankli

  Prostowanie Krzywej Wieży, Pożar Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach, Przyjazd Legii do Barda, Narty wodne w Bardzie czyli kto i w jaki sposób próbował nas tego dnia "wkręcić".

 • 2010-04-02 10:49:43

  mysza89

  Pomysły są naprawdę genialne! Podejrzewam, że dużo osób nabrało się na pożar UM! Zachęcamy Państwa do podzielenia się z nami informacjami w jaki sposób Wam udało się "oszukać" swoich bliskich.

  Moja znajoma np. postanowiła swoim dzieciom zrobić psikusa:) Pomalowała kostkę mydła lakierem do paznokci. Gdy dzieciaki rano wstały, matka jak co dzień kazała im przed sniadaniem umyć rączki. Ich zdziwione miny były bezcenne, gdy krzyknęły : "mamusiu, mydło nie działa!" Oczywiście stało się tak za sprawą powłoki lakieru, która po wyschnięciu uniemożliwiła pienienie sie mydełka:)

  Z niecierpliwością czekamy na państwa pomysły, które wcieliliście w życie 1 kwietnia:)

 • 2010-04-02 16:16:14

  ddd

  ostatnio dodany post

  bardzo fajne żarty ale ten, ktory przed chwilą ktoś mi przesłał powala mnie z nóg po prostu :)

  http://googlepolska.blogspot.com/2010/04/autostrady-google.html

REKLAMA