Express-Miejski.pl

Uroczyste otwarcie biura projektowego w Ząbkowicach Śląskich [foto]

Oficjalne otwarcie biura projektowego w Ząbkowicach Śląskich

Oficjalne otwarcie biura projektowego w Ząbkowicach Śląskich fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

30 maja przy ul. 1 Maja 7 w Ząbkowicach Śląskich nastąpiło oficjalne otwarcie biura projektowego Piotra Kowalczyka. To już trzecia filia na terenie Dolnego Śląska.

Pozostałe oddziały Usług Projektowych i Inwestycyjnych prowadzone są we Wrocławiu przy ul. Adama Kopycińskiego i Ziębicach przy ul. Dębowej. To jedna z nielicznych firm w Polsce, która dzięki współpracy z biurem nieruchomości WGN oraz Nest Bankiem mającym siedzibę pod tym samym adresem, oferuje kompleksową obsługę klienta na każdym etapie - od finansowania, aż po budowę. Pracownicy zajmą się nawet pozyskaniem interesującej dla klienta działki pod nieruchomość. Firma dysponuje dużym zespołem architektów, konstruktorów, geologów, geodetów. Ponadto można powierzyć im kierownictwo budowy, nadzór autorski, nadzór inwestorski oraz prowadzenie spraw formalno-prawnych.

Otwarcie biura rozpoczęło się o godz. 11. Gościem specjalnym był Dominik Dąbrowski, aktor znany m.in. z filmu „Borys”, „Ku przestrodze”, „Plagi Breslau” czy serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Wsród zaproszonych gości byli m.in. Marcin Orzeszek, burmistrz Ząbkowic Śląskich, Marcin Gwóźdź, poseł na Sejm RP, Bartłomiej Kąfera, radny Rady Miejskiej Ziębic i Jolanta Janik z Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach.

Podczas oficjalnej części wydarzenia przedstawiono prezentację ukazującą  początki firmy, najważniejsze projekty, etapy projektowania oraz nowoczesne technologie z jakiej korzystają pracownicy i klienci firmy.

Każdy z uczestników miał możliwość poznania nowej technologii BIM, pozwalającej wejść do projektowanego budynku i przyjrzeć mu się od środka poprzez założenie okularów. Dzięki temu unowocześnieniu klienci po pobraniu aplikacji mogą zapoznać się z projektem w wirtualnej rzeczywistości już na samym początku projektowania, co pozwala uniknąć przyszłch zmian na dlaszych etapach. - Jak zaczynaliśmy projektowanie indywidualne, to bardzo wielu klientów czy inwestorów dopiero na etapie budowy - jak powstawały ściany budynku - zauważali, gdzie popełniali błędy. Nie każdy ma wyobraźnię 3D, więc od kiedy wprowadziliśmy projektowanie w BIMie, to odnotowujemy, coraz mniej zmian w trakcie inwestycji, na budowie - mówił podczas wydarzenia Piotr Kowalczyk, właściciel firmy.

Po oficjalnej części zaproszono gości na przekąski. Nie zabrakło także uroczystego toastu. Klienci mieli możliwośc porozmawiać z architektami, którzy byli dostępni przez kilka kolejnych godzin i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i przykładowymi realizacjami na stronie projektyupii.pl [KLIK] oraz zachęcamy do odwiedzenia biura.

Usługi Projektowe i Inwestycyjne:
Ząbkowice Śląskie, ul. 1 Maja 7
Ziębice, ul. Dębowa 5
tel. (+48) 693 577 627 Piotr Kowalczyk
tel. (+48) 517 737 716 Biuro
e-mail: biuro@projektyupii.pl

Wrocław, ul. Adama Kopycińskiego 11 lok. 5
(boczna ul. Buforowej, wejście od strony parkingu)
tel. (+48) 693 577 627 Piotr Kowalczyk
tel. (+48) 516 644 577 Biuro

em24.pl

REKLAMA