Express-Miejski.pl

Pomoc » Dane firm i instytucji

Lista firm i instytucji ma za zadanie ułatwić zainteresowanym osobom wyszukanie firm w rejonie powiatu Ząbkowic Śląskich i okolic. Jest to niejako baza firm tego rejonu. Umieszczenie danych firmy w serwisie Express-Miejski.pl jest bezpłatne i zachęcamy do tego wszystkie firmy i instytucje jakie istnieją. Po przesłaniu nam na adres e-mail reklama@express-miejski.pl danych wprowadzamy je do serwisu i są one od razu widoczne na stronach.

Promocja Twojej firmy lub instytucji

Każda wizytówka firmy lub instytucji w serwisie Express-Miejski.pl zawiera podstawowe informacje o niej, takie jak: nazwa, adres, telefon oraz branża. Taka forma wizytówki jest dostępna za darmo dla każdego (patrz wyżej). Poza standardową, bezpłatną formą prezentacji firmy lub instytucji w serwisie istnieje również możliwość szczególnego promowania wybranych jednostek. Specjalna promocja obejmuje dodanie do opisu firmy dodatkowych informacji takich jak tekstu informującego o ofercie firmy, godzinach pracy, adresach strony www i e-mail oraz zdjęć, logo graficznego firmy itp. Dodatkowo może być wybrany jeden z dwóch sposobów promocji wizualnej tj. poprzez wyróżnienie oraz wyróżnienie z prezentacją na początku listy:

  • wyróżnienie jest to zaznaczenie specjalnym kolorem podkreślenia danych firmy, dzięki czemu jest ona lepiej widoczna na listingu firm, ma to za zadanie zauważenie jej w pierwszej kolejności przez użytkowników przeglądających spis,
  • wyróżnienie i prezentacja na początku listy jest to poza w/w wyróżnieniem również prezentacja firmy lub instytucji na początku listy, dzięki czemu jest ona szczególnie dobrze widoczna i często jako pierwsza wybierana przy przeglądaniu wykazu.

Jak dodać lub zaktualizować informacje o firmie lub instytucji?

Wszelkich zainteresowanych zamieszczeniem dodatkowych informacji o firmie lub aktualizacją informacji istniejących prosimy o kontakt pod adresem e-mail reklama@express-miejski.pl.

Informacje o instytucjach i organizacjach

W celu ułatwienia dostępu mieszkańcom regionu do społecznych instytucji i organizacji wszystkie one są prezentowane z pełnym opisem i dodatkowymi informacjami bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Chcemy promować rozwój naszego regionu, informować i propagować wszelkie działania prospołeczne dlatego nie będziemy pobierać żądnych opłat od instytucji i organizacji. W celu zamieszczenia informacji prosimy o kontakt pod adresem e-mail reklama@express-miejski.pl.

REKLAMA


REKLAMA