Express-Miejski.pl

Seanse filmowe w kinie

Dodane przez: mp

Data: 2021-09-26 13:00 - 2021-10-15 22:00 Ząbkowice Śląskie

26 września, w niedzielę odbędą się aż cztery seanse filmowe. Dwukrotnie będzie można zobaczyć bajkę PSI PATROL oraz SMALL WORLD, również dwa seanse.

PSI PATROL – godz. 13:00 oraz 15:00

Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz – zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły- wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami.

Bilety w cenach 16 oraz 18 zł dostępne na stronie Kino - Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki - zckit.pl [KLIK] oraz bezpośrednio przed seansem w kasie kina.

Psi Patrol Film - zobacz pierwszy zwiastun! - YouTube [KLIK]

SMALL WORLD – godz. 17:00 oraz 19:15

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Jedynym śladem zajścia pozostaje widziana w okolicy rosyjska ciężarówka. Matka dziewczynki (Marieta Żukowska), wspierana przez policjanta Roberta (Piotr Adamczyk), wyrusza w pościg, ale nie jest w stanie zatrzymać porywaczy. Po latach, wciąż gnębiony wyrzutami sumienia Robert wpada na trop, który pozwala mu wrócić do sprawy. Odkryte na miejscu eksplozji rosyjskiej kamienicy dowody naprowadzają go na ślad międzynarodowej szajki przestępczej. Tymczasem w Bangkoku, nastolatka Ola (Julia Wieniawa) jest zmuszana spełniać wszystkie zachcianki bogatego biznesmena. Co stanie się, gdy los zetknie dziewczynę z polskim stróżem prawa?

Bilety w cenach 16 oraz 18 zł dostępne na stronie Kino - Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki- zckit.pl [KLIK] oraz bezpośrednio przed seansem w kasie kina.

SMALL WORLD - ZWIASTUN FILMU PATRYKA VEGI - YouTube [KLIK]

15 października odbędą się trzy seanse filmowe. Dla najmłodszych Ainbo, a także Wesele Wojciecha Smarzowskiego.

AINBO – godz. 16:00

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.

Bilety w cenach 16 oraz 18 zł będą wkrótce dostępne na stronie Kino - Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki - zckit.pl [KLIK] oraz bezpośrednio przed seansem w kasie kina.

WESELE – godz. 18:00 oraz 20:30

Historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. Szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna.

Bilety w cenach 16 oraz 18 zł dostępne wkrótce na stronie Kino - Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki - zckit.pl [KLIK] oraz bezpośrednio przed seansem w kasie kina.

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA