Express-Miejski.pl

Janusz Radek z zespołem w ZCKiT

Dodane przez: mat. pras.

Data: 2021-03-07 18:00 Ząbkowice Śląskie

7 marca o godzinie 18 w sali widowiskowej Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki wystąpi Janusz Radek z zespołem. Bilety w cenie 55 zł do nabycia są w kasie ZCKiT lub na stronie kupbilecik.pl.

Wokalista, kompozytor i aktor o niezwykle charakterystycznym głosie. Obecny na polskiej scenie od 30 lat. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki.

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę.

Dzięki muzycznej różnorodności programów koncertowych, Januszowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragnąc doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji. Stwierdzenia, że koncerty Janusza Radka z zespołem są dla każdego, zakrawać może o banał. Jednak powracająca na jego koncerty publiczność, to zarówno widzowie w różnych wieku, jak i słuchacze cechujący się różnymi gustami muzycznymi. Programy z zespołem powstają zawsze z myślą o publiczności różnorodnej, ciekawej muzycznej nowości. Jednak w projekcie Artysta nie zapomina także o tych odbiorcach, którzy od wielu lat, z niesłabnącym zachwytem, wsłuchają się w jego najbardziej znane utwory.

mat. pras.

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA