Express-Miejski.pl

„Bieg Św. Floriana” - IX Otwarte Mistrzostwa w Biegach Narciarskich w Srebrnej Górze

Dodane przez: mat. pras.

Data: 2020-01-18 11:00 Srebrna Góra

Już 18 stycznia po raz dziewiąty na Przełęczy Srebrnej odbędzie się Bieg Św. Floriana, czyli IX Otwarte Mistrzostwa w biegach narciarskich strażaków - Memoriał Dariusza Buły, organizowany we współpracy z OSP w Budzowie i GOKSiR w Srebrnej Górze. Zachęcamy do udziału wszystkich strażaków z województwa dolnośląskiego, ale również tych, których pasjonuje ten sport zimowy. Trasa biegowa tradycyjnie prowadzi przez część Gór Sowich i Bardzkich tzw. „Trasę 9 Buków”.

Plan zawodów:
godz. 9.30 otwarcie biura zawodów,
godz. 10.30 otwarcie zawodów, zbiórka zawodników i sędziów,
godz. 11.00 rozpoczęcie zawodów,
godz. 15.00 ogłoszenie wyników i zakończenie zawodów.

Zawodnicy mogą zgłaszać swój udział w zawodach w dniu imprezy w biurze zawodów w godz. od 09.30 do 10.30 lub poprzez e-mail: biuro@goksir.stoszowice.pl. Zgłoszenia mailowe przyjmowane są do 11 stycznia i należy je potwierdzić w dniu zawodów, składając podpis na liście uczestników w biurze zawodów. Zgłoszenie bez osobistego podpisu będzie uznane za nieważne. Opłata startowa wynosi 15 zł.

Jeżeli w tym dniu warunki atmosferyczne nie będą sprzyjały przeprowadzeniu biegu narciarskiego, odbędzie się bieg przełajowy, na zasadach określonych w regulaminie zawodów.

Regulamin dostępny na stronie: stoszowice.pl [KLIK]

mat. pras.

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA