Express-Miejski.pl

Jesienne Srebrnogórskie Spotkania Muzyczne

Dodane przez: mat. pras.

Data: 2019-11-08 18:30 Srebrna Góra

Jesienne Srebrnogórskie Spotkania Muzyczne to nowa propozycja przygotowana przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Srebrnej Górze. Listopadowy wieczór w dawnym kościółku ewangelickim Aniołek nastroi utworami m.in. Marka Grechuty, Marka Jackowskiego czy Leonarda Cohena. Wszystko w wykonaniu zespołu Plateau 8 listopada (piątek) o godzinie 18.30.

Zespół Plateau powstał w roku 2000 w podwarszawskim Wołominie. Od początku swojej przygody scenicznej radził sobie znakomicie. W 2001 roku był supportem grupy HEY na całej trasie koncertowej. Przełomem w historii grupy okazuje się rok 2008, kiedy to zespół nagrywa utwór Nic nie pachnie jak Ty z Renatą Przemyk. Wyjątkowa kompozycja grana jest w wielu listach przebojów w całym kraju (m.in.: Lista Przebojów Trójki). Zespół uzyskuje wyróżnienie na Festiwalu TOPTrendy i występuje w Operze Leśnej w Sopocie.

W 2010 roku zespół nagrywa płytę Projekt Grechuta. W produkcji tego albumu i późniejszej trasy koncertowej występują: Marek Jackowski, Anna Wyszkoni, Renata Przemyk, Adam Nowak (Raz, Dwa, Trzy), Krzysztof Kiljański, Martyna Jakubowicz i wielu innych czołowych polskich artystów. Trasa koncertowa promująca album Projekt Grechuta liczyła ponad 200 koncertów.

W 2016 roku zespół wydaje album W związku z Tobą na którym znajdują się takie hity jak: Niebezpiecznie piękny świt czy "Jeszcze.

Bilety na koncert w cenie 20 zł/szt. można nabyć w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Srebrnej Górze, przy ulicy Letniej 10. Zamówienia i szczegóły: biuro@goksir.stoszowice.pl lub tel. 74 8164 552

mat. pras.

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA