Express-Miejski.pl

Igrzyska Sportowe Seniorów

Dodane przez: mat. pras.

Data: 2019-09-15 09:00 - 2019-09-15 17:00 Ziębice

15 września na stadionie miejskim w Ziębicach odbędzie się druga edycja Igrzysk Sportowych Seniorów. Oprócz zawodów sportowych w 10 dyscyplinach, w których może wziąć udział każdy w wieku 55+, organizator – Fundacja „Teraz Ziębice” przygotowała szereg atrakcji, m.in.: warsztaty muzyczne, rękodzielnicze i ruchowe oraz występy artystyczne. Będzie także można odwiedzić wystawę Expo Zdrowie oraz nieodpłatnie zbadać swoje zdrowie. Udział w Igrzyskach jest bezpłatny.

Badminton, bule, siłowanie na rękę, biegi, piłka nożna, siatkówka, lekkoatletyka, tenis ziemny, boks, brydż sportowy - takie dyscypliny będą mieli do wyboru aktywni seniorzy. Ilość miejsc jest ograniczona dlatego warto zarezerwować sobie strat zapisując się na stronie [KLIK]. Zapisy będą również prowadzone w niedzielę na stadionie miejskim w Ziębicach do godz. 10.15.

Więcej informacji na temat Igrzysk znajduje się na stronie: iss.ziebice.info oraz na Facebooku: [KLIK].

Organizatorem Igrzysk Sportowych Seniorów jest Fundacja „Teraz Ziębice”, a zadanie to jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach programu „Aktywny Dolny Śląsk”.

mat. pras.

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA