Express-Miejski.pl

X majówka srebrnogórska

Dodane przez: materiał prasowy

Data: 2014-05-01 15:00 Srebra Góra

Kolejna ReaktywowanaX Majówka Srebrnogórska CZYLI ŚWIĘTO LUDZI PO PRACY tuż tuż!

Obywatele – łączmy się w pochodzie!

 

STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU SREBRNEJ GÓRY – „SREBRNA REAKTYWACJA”zaprasza! Wielkimi krokami zbliża się sztandarowa impreza Srebrnej Góry – 1.05.2014 o godz. 15.00 na Przełęczy Srebrnogórskiej rozlegną się dźwięki trąb i puzonów Orkiestry Górniczej z Nowej Rudy. Wystąpią Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni, Gambling House, Urobor oraz DJ Klaudia. Obiecujemy, że nikt nie będzie się nudził – w programie najważniejszego święta ludzi pracy moc atrakcji!

 By tradycji stało się zadość – barwny pochód przejdzie ulicami Srebrnej Góry z przełęczy na plac „szachownica”, gdzie Towarzysz Benon przemówi do ludu. Chętni będą mogli zdobyć atrakcyjne nagrody min. w kategoriach: miss i mister, pojazd,  i inne - sprawnościowe.

Propozycje muzyczne tegorocznej Srebrnogórskiej Majówki to coś dla każdego:

Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni - energiczna grupa wykonująca główniemuzykę funk
z elementami reggae, latino, rocka, disco, ska i jazzu zaskakuje groteskowymi, dowcipnymi tekstami piosenek. Mieliśmy przyjemność gościć zespół już niejednokrotnie w Srebrnej Górze - 6. grudnia 2011 odbyła się premiera albumu pt. Flesz Back, nagranego w całości w The Rolling Tapes Studio w Srebnej Górze. Na początku marca Kochankowie wystąpili w „X FACTORZE” – popularnym talent show emitowanym na antenie TVN. „- Cholernie smaczny ten wasz kebab, poproszę o dokładkę” - powiedziała Tatiana Okupnik po występie grupy.

Gambling House – młodzi zdolni, z popowo-rockowo-bluesowym brzmieniem.

Urobor –na czele z utalentowaną wokalistką obdarzoną mocnym głosem,basistą, doskonałą gitarową asystą
i perkusją .

Na zakończenie muzykę niezrównana DJ Klaudia.

Towarzysze i Towarzyszki szykujcie sztandary, polerujcie pojazdy, prasujcie koszule! Niech 1-szego maja Zjednoczoną Srebrnogórską Republikę Rewolucyjną zaleje morze czerwonych flag i rewolucyjnych haseł!Zróbmy to z pompą i brawurą – im nas więcej, tym lepiej!

TEGOROCZNĄ IMPREZĘ DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO.

Express-Miejski.pl

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA