Express-Miejski.pl

Zatrzymany za kradzieże i włamania

Zatrzymany za kradzieże i włamania fot.: Oficer prasowy KPP w Ząbkowicach Śl. Ilona Golec

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży i włamań do pomieszczeń gospodarczych. Łupem sprawcy padały głównie narzędzia. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

26 maja 2012 roku mieszkanka Złotego Stoku zgłosiła włamanie do jej garażu i kradzież elektronarzędzi, kluczy nasadowych i innych przedmiotów o łącznej wartości półtora tysiąca złotych. Policjanci jeszcze w tym samym dniu, w wyniku podjętych czynności ustalili podejrzanego o ten czyn mężczyznę. W trakcie przeszukania jego mieszkania i należących do niego pomieszczeń gospodarczych funkcjonariusze znaleźli wiele innych przedmiotów, które zostały skradzione wcześniej. Policjanci udowodnili 27 - latkowi usiłowanie włamania, które miało miejsce na początku maja 2012 roku, a także włamania i kradzieże w okresie od 24 do 26 maja, gdzie jego łupem padła kosa spalinowa, narzędzia i rower górski.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzeń. 27 - latkowi za włamania i kradzieże grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Oficer Prasowy KPP w Ząbkowicach Śląskich
asp. sztab. Ilona Golec

KPP w Ząbkowicach Śl.

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA