Express-Miejski.pl

Remonty, objazdy, utrudnienia na drogach

Remonty przejazdów kolejowych fot.: CO, czyt. EM

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Remonty dróg nie są szczególnie uwielbiane przez kierowców, ale nie da się ukryć, że ich pozytywne efekty są towarem niezwykle pożądanym.

Na trasie Ząbkowice Śląskie - Kamieniec Ząbkowicki wyłączony został z ruchu jeden pas jezdni. Zamontowana została sygnalizacja świetlna. Nawierzchnia jezdni została zerwana. Prace mają związek z budową obwodnicy miasta.

Czytelnik CO donosi natomiast, że w Ziębicach został zamknięty przejazd kolejowy przy wyjeździe w kierunku Lipy. Powód? Remontu przejazdu. Podobna sytuacja ma miejsce w Przyłęku W obu miejscach zostały wyznaczone objazdy.

Szkoda, że w Ząbkowicach na Ziębickiej i na Cukrowniczej nie planują remontów, bo jest strasznie... - dodał w podsumowaniu wiadomości wysłanej do nas. Ciężko się z nim nie zgodzić...

Express-Miejski.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Remonty, objazdy, utrudnienia na drogach

  2012-05-24 12:42:28

  Express-Miejski.pl

  Remonty dróg nie są szczególnie uwielbiane przez kierowców, ale nie da się ukryć, że ich pozytywne efekty są towarem niezwykle pożądanym.

 • 2012-05-24 14:26:03

  gość: ~.

  Cukrowniczej.. śmieszna sprawa bo teraz tiry od Ziębic będą jeździć przez Cukrowniczą na nową obwodnicę.

 • 2012-05-24 14:42:01

  gość: ~orzeszkowypatrol

  ostatnio dodany post

  Trudno się z nim nie zgodzić, szkoda że Ziębicka, Żeromskiego, Legnicka, Kamieniecka i Kłodzka staną się za chwile drogami gminnymi. Wszystkie są w opłakanym stanie. Nie bujmy się tego powiedzieć, to że nie zostały wyremontowne jest wina Burmistrza Orzeszka i jego ignorancji. Woli po cwaniacku pływać przypisując sobie dokonania popredniego burmistrza niż pracować skutecznie i pozyskiwać pieniądze z wojewódzkiej kasy dla Ząbkowic. Podczas wyborów przedstawiał się jako osoba którą niestety nie jest - dobrym fachowcem ze znajomościami. Chyba nas wszystkich najnormalniej w świecie okłamał co już kosztuje naszą gminę miliony straconych pieniędzy i niepozyskanych pieniędzy.

REKLAMA