Express-Miejski.pl

Ćwiczenia PSP w szpitalu św. Antoniego

Ćwiczenia PSP w szpitalu św. Antoniego fot.: KPP Ząbkowice Śl.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W dniach 19-22 kwietnia 2010 r odbywały się ćwiczenia Państwowej Straży Pożarnej na obiekcie którym był Szpital św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich.

Celem ćwiczeń było szczegółowe rozpoznanie obiektu, zapoznanie się z instalacjami technologicznymi znajdującymi się wewnątrz budynku wynikającymi ze specyfiki funkcjonowania szpitala, a także wykorzystanie infrastruktury wewnętrznej oraz zewnętrznej znajdującej się na terenie obiektu na rzecz działań ratowniczo- gaśniczych.

To było parę dni temu, natomiast dziś w Komendzie Straży Pożarnej można było odddać krew podczas XV Ząbkowickiej Wampiriady.

KP PSP Zabkowice Śl. / kppspzabkowice.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Ćwiczenia PSP w szpitalu św. Antoniego

  2010-04-27 13:34:10

  KP PSP Zabkowice Śl. / kppspza

  W dniach 19-22 kwietnia 2010 r odbywały się ćwiczenia Państwowej Straży Pożarnej na obiekcie którym był Szpital św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich.

 • 2010-04-27 13:52:36

  gość: ~misiek

  z tymi ćwiczeniami na takich obiektach użytkowych to bardzo dobry pomysł. Pamiętam jak przed rozbiórka Poltegora we Wroc wszystkie służby ćwiczyły w budynku różne rzeczy: pożary, ataki terrorystyczne, odbijanie zakładników itp. Niezłe zamieszanie było na Powstańców. Tak czy inaczej: popieram.

 • 2010-04-27 17:28:06

  007

  ostatnio dodany post

  na tym jednym zdjeciu to wygalda jakby mieli tego manekina zrzucic przez ten balkon :)

REKLAMA