Express-Miejski.pl

Pożar budynku gospodarczego w Targowicy

Pożar budynku w Targowicy fot.: kppspzabkowice.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

19 kwietnia o godz.14:40 do PSK - Ząbkowice Śl. wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego na terenie gminy Ciepłowody - miejscowość Targowica. Do zdarzenia zostały zadysponowane 4 zastępy.

19 kwietnia Powiatowe Stanowisko Kierowania zostało poinformowane o dwóch zdarzeniach. Pierwsze miało miejsce ok.godz.14, gdzie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 8 z ul. Daleką doszło do kolizji drogowej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu pozostałości elementów plastikowych i szkieł z jezdni oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych.

O godz.14:40 do PSK - Ząbkowice Śl. wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego na terenie gminy Ciepłowody - miejscowość Targowica. Do zdarzenia zostały zadysponowane następujące zastępy: miejscowa jednostka OSP Ciepłowody, sąsiadująca OSP Henryków oraz zastęp z JRG Ząbkowice Śl. i zastęp Posterunku Czasowego Ziębice.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia w/w zastępów okazało się, że w opuszczonym budynku doszło do pożaru jednego z pomieszczeń. Szybkie i skuteczne działania pierwszej przybyłej jednostki - OSP Ciepłowody, doprowadziły do nierozprzestrzenienia się pożaru na inne pomieszczenia przyległe w budynku.

kppspzabkowice.pl / Zmiana II

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA