Express-Miejski.pl

Oddali hołd tragicznie zmarłym

Hołd tragicznie zmarłym fot.: Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śl.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W dniu 14 kwietnia 2010 roku o godz. 15:00 odbyło się robocze spotkanie Rady Powiatu Ząbkowickiego, na którym to Radni minutą ciszy uczcili pamięć tragicznie zmarłych osób, które zginęły w sobotnim wypadku.

Radni również postanowili wystąpić do Kancelarii Prezydenta RP z listem kondolencyjnym.

Natomiast o godzinie 1630 Ryszard Nowak Starosta Ząbkowicki z Juliuszem Lipskim Przewodniczącym Rady Powiatu złożyli wieniec pod Pomnikiem w Ząbkowicach Śl., a każdy z Radnych zapalił znicza.

Po złożeniu hołdu pod pomnikiem Radni udali się na godzinę 1700 do Kościła pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śl., gdzie została odprawiona msza żałobna w intencji tragicznie zmarłych.

Masza Święta została zorganizowana na wniosek Starosty i Przewodniczącego Rady Powiatu Ząbkowickiego w uzgodnieniu z Księdzem Prałatem Marianem Mądrym - Dziekanem Dekanatu Ząbkowickiego Południe, na którą to byli zaproszeni Burmistrzowie i Wójtowie Gmin Powiatu Ząbkowickiego, Przewodniczący Rad Miejskich i Gminnych Powiatu Ząbkowickiego, Komendant Policji i Straży Pożarnej, dyrektorzy powiatowych jednostek organizacyjnych oraz mieszkańcy Powiatu Ząbkowickiego.

Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich / Karina Kowal – Bojsza

0

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA