Express-Miejski.pl

Przed nami XXIX Wojewódzki Festiwal Artystycznych Zespołów KGW w Stolcu

zdjęcie archiwalne

zdjęcie archiwalne fot.: em24.pl

Już wkrótce Stolec ponownie stanie się miejscem spotkania muzyki, tradycji i wspólnego świętowania podczas XXIX Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznych Zespołów KGW.  

5 lipca na boisku sportowym w Stolcu odbędzie się XXIX Wojewódzki Festiwal Artystycznych Zespołów Kół Gospodyń Wiejskich. Wydarzenie od wielu lat stanowi okazję do prezentacji dorobku artystycznego zespołów działających przy KGW z różnych części województwa.

W programie festiwalu zaplanowano występy artystyczne obejmujące muzykę, śpiew oraz elementy folkloru i tradycji ludowej. Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoją działalność, a publiczność poznać różnorodne formy lokalnej twórczości.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 14.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców regionu oraz wszystkich zainteresowanych kulturą ludową do udziału w wydarzeniu.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA