Już wkrótce Stolec ponownie stanie się miejscem spotkania muzyki, tradycji i wspólnego świętowania podczas XXIX Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznych Zespołów KGW.
5 lipca na boisku sportowym w Stolcu odbędzie się XXIX Wojewódzki Festiwal Artystycznych Zespołów Kół Gospodyń Wiejskich. Wydarzenie od wielu lat stanowi okazję do prezentacji dorobku artystycznego zespołów działających przy KGW z różnych części województwa.
W programie festiwalu zaplanowano występy artystyczne obejmujące muzykę, śpiew oraz elementy folkloru i tradycji ludowej. Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoją działalność, a publiczność poznać różnorodne formy lokalnej twórczości.
Festiwal rozpocznie się o godzinie 14.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Organizatorzy zapraszają mieszkańców regionu oraz wszystkich zainteresowanych kulturą ludową do udziału w wydarzeniu.
em24.pl
REKLAMA
REKLAMA