Rodzinna niedziela w Ziębicach. Piknik z piosenką i giełda staroci przy muszli koncertowej fot.: UMiG Ziębice
20 czerwca przy muszli koncertowej w Ziębicach odbyło się wydarzenie, które połączyło muzykę, rodzinną zabawę i miłośników rzeczy z historią.
Piknik Rodzinny z piosenką turystyczną oraz giełda staroci pn. „Wynieś graty z chaty” przyciągnęły mieszkańców oraz gości, którzy wspólnie mogli spędzić gorące popołudnie.
Na uczestników czekało wiele niespodzianek – najmłodsi mogli korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji, a odwiedzający mieli okazję skorzystać ze strefy gastronomicznej oraz odwiedzić stoiska pełne wyjątkowych przedmiotów. Giełda staroci była doskonałą okazją do znalezienia prawdziwych perełek, pamiątek i rzeczy, które zyskały nowe życie.
Szczególną atmosferę wydarzeniu nadawali najmłodsi wystawcy. Dzieci z dużym zaangażowaniem prezentowały swoje zabawki, książki oraz inne przedmioty, które znalazły nowych właścicieli.
Muzycznym akcentem spotkania były szanty w wykonaniu Marcina Sawicza. Jego występ umilał czas zarówno wystawcom, jak i wszystkim odwiedzającym, tworząc wakacyjny klimat.
Organizatorem wydarzenia było Muzeum Domu Śląskiego w Ziębicach.
em24.pl
REKLAMA
REKLAMA