Express-Miejski.pl

Wspólna pomoc młodzieży i policji dla wychowanków Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy

Wspólna pomoc młodzieży i policji dla wychowanków Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Policjanci i pracownicy cywilni, wspólnie z młodzieżą z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śląskich przekazali dary dla podopiecznych DPS w Opolnicy.

19 stycznia dzielnicowy st. sierż. Mariusz Bernaczek, wspólnie z wychowawcami i młodzieżą z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śląskich, przekazali zebrane przez funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich dary dla podopiecznych ośrodka. Wśród zebranych rzeczy nie brakowało tych najpotrzebniejszych, takich jak środki higieny osobistej, ale były również malowanki, słodycze oraz niezbędnik do zrobienia uwielbianych przez dzieci tostów z serem.

- Podczas spotkania można było poczuć ponownie nastrój Bożego Narodzenia z prezentami, życzeniami, ciepłem i uśmiechem. Ułatwiły to czapki Świętego Mikołaja założone przez dzieci i młodzież oraz wspólnie odśpiewane kolędy. Na stole zamiast tradycyjnego karpia znalazły się gorące i znikające w magiczny sposób tosty - mówi Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Policjantka dodaje, że zarówno dla policjantów jak i młodzieży był to niezwykle ważny dzień, który sprawi, że również w przyszłości będą się angażować do podobnych działań. - Pamiętajmy na co dzień, nie tylko od święta, że dobro powraca, nawet jeżeli jest to szczery uśmiech na twarzy szczęśliwego dziecka - dodaje funkcjonariuszka.

KPP Ząbkowice Śląskie / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA