Express-Miejski.pl

W Ząbkowicach Śląskich oficjalnie otwarto biuro parlamentarne Platformy Obywatelskiej [foto] [video]

Otwarcie biura poselskiego Platformy Obywatelskiej w Ząbkowicach Śląskich fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

5 grudnia o godz. 12 w Ząbkowicach Śląskich odbyło się oficjalne otwarcie biura parlamentarnego Platformy Obywatelskiej.

Biuro znajduje się w podwórku przy ul. 1 Maja 7. Będzie czynne trzy dni w tygodniu: w poniedziałek w godz. od 12 do 14, w środę w godz. 15-17 oraz w czwartek w godz. 10-14.

W oficjalnym otwarciu wzięli udział m.in. posłanka Monika Wielichowska, posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka, poseł Michał Jaros, poseł Tomasz Siemoniak, poseł Zbigniew Szczygieł, starosta Powiatu Ząbowickiego Roman Fester oraz burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek. Obecni byli też radni powiatowi związani z Platformą Obywatleską, a także mieszkańcy miasta sympatyzujący z partią.

Oficjalne otwarcie biura Platfformy Obywatelskiej w Ząbkowicach Śląskich:

em24.pl

51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W Ząbkowicach Śląskich oficjalnie otwarto biuro parlamentarne Platformy Obywatelskiej [foto] [video]

  2022-12-05 14:22:15

  gość: ~ciekawe

  Pracownicy etatowi oczywiście w czasie przerwy śniadaniowej uczestniczyli w tym doniosłym wydarzeniu. Jak w piosence: dużo nas dużo nas do pie... ale już nam nikogo nie potrzeba.Nareście wiadomo skąd wyjdą pilarze do odcinania.

 • 2022-12-05 14:23:13

  gość: ~Mieszkaniec

  Byleby do koryta:) o i nawet Stachu się przydał do trzymania afiszu:)

 • 2022-12-05 15:23:27

  gość: ~hehe

  @~Mieszkaniec
  ta Stachu już na posadkę dobrą liczy:)

 • 2022-12-05 14:24:46

  gość: ~Przedsiębiorca

  Patrząc się na nich nie wiem czy śmiać się czy płakać.

 • 2022-12-05 14:32:13

  gość: ~sceptyk

  @~Przedsiębiorca
  Druga strona pomagdalenkowego medalu, i to Szanowny Przedsiębiorco akurat nie jest do śmiechu . Wszystkie te partyjne pasożyty, nieroby i szkodniki od lewa do prawa to są jednej babci wnuki. Dla zwykłego zjadacza chleba złapanie oddechu przez Partię Oszustów nie niesie nic dobrego.Proszę mi powiedzieć co ma do zaoferowania Polakom prominentny działacz Związku Ukraińców w Polsce były minister obrony Narodowej ?

 • 2022-12-05 14:46:10

  gość: ~przedsiębiorac

  @~sceptyk
  dokładnie jak i jedni tak i drudzy znaleźli sobie sposób na życie i tak mamią ciągle tych ludzi a jak tylko dojdą do władzy to od razu podział stanowisk w spółkach odprawy premie i tak w kółko a tacy jak ja i mi podobni robią na nich. ciekawy jestem kto będzie to biuro utrzymywał bo nie sądzę że złożą się Ci co są na zdjęciu.

 • 2022-12-05 14:35:25

  gość: ~Emeryt

  Pytam się ... po co i dla kogo, komu to ma służyć

 • 2022-12-05 14:40:23

  gość: ~mieszkaniec

  @~Emeryt
  żeby wyciągnąć pieniądze na ten cel

 • 2022-12-05 15:18:19

  gość: ~pop

  Po wyborach się zamknie.

 • 2022-12-05 15:29:30

  gość: ~sceptyk

  @~pop
  Oczywiście masz rację.Nie może być ,że po objeciu rzadów przez nowo-starą sitwę , jak zawiedziona gawiedż zobaczy ,że z obietnic wyborczych wyszło z worka goowno , wróć szydło i nie daj Boże zacznie owo biuro nachodzić. Juści widze tam Monisię z zawodu poślicę ,jak weżmie na klatę soczyste bluzgi za Partię Matke , no przecie dyżuru tam nie będzie pełnić Grzesio Schrek czy Tomek herbu Tryzub

 • 2022-12-05 15:29:36

  gość: ~mieszkaniec

  Same " tłuste koty " no i Pani Monika szczególnie zasłużona dla naszego powiatu , pewnie po wyborach czeka na posadę w Gminie , jeden już dostał w Zarządzie Dróg. Skandal.
  A tak dosadnie wy nawet wstydu nie macie !!!!!

 • 2022-12-05 15:58:29

  gość: ~Mieszkaniec

  @~mieszkaniec
  I jeszcze śmieją się głupio w twarz wyborcom.

 • 2022-12-05 16:16:17

  gość: ~Majster

  Pytam się co tam robią włodarze naszego miasta .wam w czasie pracy nie wolno brać udziału w żadnych manifestacjach politycznych h

 • 2022-12-05 16:41:03

  gość: ~W sumie

  @~Majster
  Fakt, masz rację. Tylko, że nikt im nic nie zrobi w związku z tym. Rączka rączkę myje.

 • 2022-12-05 16:23:37

  gość: ~takitam

  Mili Państwo .... PiS .. jak już wielokrotnie tu pisałem, to nie moja bajka, chociaż jeszcze kilka lat temu na nich głosowałem, ale .... Platforma Obywatelska, to już JAWNIE NIEMIECKA PARTIA.

  Nie daj boże żeby te osły doszły do władzy.
  Jeśli jednak jakimś cudem tak się stanie, to wszyscy jak leci, wrócimy do lat 90-tych gdzie było szalejące bezrobocie i bieda, a Polska zostanie podana na tacy Niemcom lub ... Ruskim ... do wyboru.

  Jeśli zależy wam choć trochę na Polsce, to NIE GŁOSUJCIE na volksdeutschów , ani na ... PiS.

  Spróbujcie uwierzyć, że są w Polsce ugrupowania którym zależy na Polsce, na sensownym prawie, na wolności obywatelskiej i gospodarczej i to na takie ugrupowania należy (moim zdaniem) głosować.

  Oczywiście i tak każdy zagłosuje jak uważa za stosowne (i tam ma być), ale ... jeśli macie choć odrobinę instynktu samozachowawczego, to nie dajecie szans Platformie, która NIE MA ŻADNEJ PROPOZYCJI dla Polaków i jest tylko i wyłącznie niemieckim przyczółkiem na terenie Polski.

 • 2022-12-05 17:05:11

  gość: ~Tu twoja stara

  @~takitam
  Jeeeest i on! Takitam, najmądrzejszy człowiek na dolnym Śląsku, on i jego wysrywy:D
  Juz ci pisałem, znajdź sobie dupeczka, złapiesz za pieroga to ci się odechce te epopeje pisac.
  A tak wracając do twojego jakże fantastycznego, merytorycznego i nieziemsko inteligentnego wpisu, to nie, w Polsce na dzień dzisiejszy nie ma ani jędrnej propolskiej partii, to są wszyscy z tej samej, jednej Kiszczakowo-okrągłostołowej grupy. Do puki nie zmieni się system który jest od 89 roku, dopóty nie będzie tu ani jednej prawdziwej, Polskiej partii. Te wszystkie konfederacje, Hołownie i inne agentury, są zadaniowcami, czyli zabawa w dobrego i złego policjanta. PiS jest teraz tym złym policjantem, a reszta udaje tych dobrych, żebyś kupić twoje zaufanie, jak widać udało im się.

 • 2022-12-05 17:18:42

  gość: ~takitam

  @~Tu twoja stara

  Jak skończysz wreszcie podstawówkę, to możemy podyskutować.
  W innym przypadku ... szkoda na Ciebie klawiatury.

 • 2022-12-05 17:38:05

  gość: ~sceptyk

  @~takitam
  Nie będe się wdawał z Tobą w pyskówki, poddaję się , przyznaje ze wstydem ,ze nie dorównuję intelektem.Ale powiedz qrwa z wyżyn swego geniuszu jakie to ugrupowanie , które wg Ciebie ma na względzie interes Polski i Polaków masz na myśli ? To ,że jestem ułomny intelektualnie nie oznacza ,ze jestem ślepy "geniuszu".

 • 2022-12-06 03:32:50

  gość: ~takitam

  @~sceptyk


  Miły kolego.

  Otóż ja napisałem tylko na kogo nie należy głosować, a nie że trzeba zagłosować na tę czy inną partię.

  Widzisz, to czy któreś ugrupowanie ma na względzie interes Polski zależy od postrzegania tego interesu.

  Przykładowo Platforma Obywatelska postrzega Polskę jako niemiecką kolonię i w tej roli usiłuje Polskę ustawić, przy okazji twierdząc, że jest to w interesie Polski i Polaków.
  Niestety nie brakuje tzw. "Polaków" którzy tylko czekają kiedy to nastąpi.
  Dokładnie taki jest tzw. "program" tej partii.

  Nieco inaczej jest z niejakim Hołownią, czyli .... ten w ogóle nie wie po jaką cholerę poszedł w politykę i nie przedstawia żadnego programu, a co najwyżej popłacze sobie to tu, to tam.
  To człowiek ZNIKĄD ... kompletnie pozbawiona jakiejkolwiek wizji, .... to (że się tak wyrażę) "produkt" PR-owy TVN-ów i innych takich w którego pompuje się duże sumy w nadziei wmówienia Polakom, że to jest tzw. "nowa jakość" , a to jest po prostu NIKT ... ZERO.
  Niestety ... istnieje całkiem spora grupa os która dała się zrobić przez te TVN-y w bambuko i myślą .... dosyć tego ... ani PiS, ani PO ... niech wejdzie ktoś nowy.
  Nie wiedzą tylko, że ten cały Hołownia, to tylko marketingowy produkt i NIC WIĘCEJ.

  O tzw. lewicy ... nawet nie ma co pisać, bo to popłuczyny po byłej PZPR wraz z przyległościami, czyli tragedia chyba jeszcze większa niż Hołownia i PO razem wzięci.
  Do nich dołączają nowe durnie, którzy myślą, że największym zmartwieniem Polaków jest to, czy jakieś pedalstwo będzie mogło robić to czy tamto i czy mamy 78 płci lub inne tego typu kretynizmy.

  Nie inaczej jest z PSL-em, czyli notoryczną, polityczną k_rwą gotową oddać się każdemu za jakiekolwiek stołki.
  Mam nadzieję, że podczas najbliższych wyborów, PSL w końcu zdechnie raz na zawsze jak nieboszczka PZPR.

  PiS, to partia która w obecnej chwili NIE RÓŻNI SIĘ KOMPLETNIE NICZYM od PO.
  Niby przedstawiają program, ale .... mówią jedno, robią drugie, zadłużają Polskę na potęgę, tworzą coraz większy rozbuchany do nieprzytomności aparat urzędniczy, DRUKUJĄ pieniądze na potęgę + gotowi są połowę Polski oddać Ukrainie.
  Poza tym, to partia wodzowska, gdzie rządzi (kiedyś świetny polityk) starszy pan nie mający już zbytnio pojęcia o rzeczywistości, motający się od jednej mszy do drugiej czy innych dawno już przebrzmiałych bogoojczyźnianych pierdół, natomiast partia realizuje jego widzimisię, a nie dba o polski interes.
  Niestety PiS .... (tak jak PO) gotowy jest CAŁKOWICIE pozbawić Polskę suwerenności TYLKO DLATEGO, że kasy im brakuje i chcą tzw. KPO, czyli UWAGA ... KREDYTU.
  Każdy kto myśli choć trochę doskonale wie, że tych pieniędzy, ani w ogóle żadnych, z UE nie dostaniemy nawet jeśli wprost powiemy, że od dzisiaj Polska należy do Niemiec.
  Niestety, w imię żądzy władzy, ta banda kretynów z PiS gotowa jest sprzedać Polską (w zasadzie podarować) za PRZYPOMNĘ .... KREDYT od którego spłacamy odsetki, czyli ... kredytu nie mamy i NIE BĘDZIEMY MIEĆ, a idioci z PiS spłacają odsetki od pieniędzy których nie dostali.
  Pogonić PiS w jasną cholerę, bo ... nie różnią się od PO w ogóle.

  Oczywiście wszystkie w/w partie nie nadają się do rządzenie Polską.
  Oni mogą zarządzać co najwyżej kurnikiem albo kierować marketowym wózkiem.


  Na jakie ugrupowanie zatem głosować ?

  Na takie jakie uznasz za stosowne.

  Ja przedstawiłem tylko swój pogląd na te sprawy, a każdy i tak zagłosuje na kogo będzie chciał, bo też każdy z nas inaczej postrzega interes Polski i swój własny.

  ========
  Moim zdaniem, należałoby dać szansę ugrupowaniom wolnościowym.
  Jakim ?

  Każdy sam może sobie znaleźć odpowiedź.

 • 2022-12-05 17:54:39

  gość: ~On

  @~takitam
  Przestań sobie nabijać plusy kiepie, a innym minusy. Co za bencwał! Sam sobie plusy nabija, to jak lizanie swoich własnych jajek. Trolu śmierdzący.

 • 2022-12-05 18:04:14

  gość: ~takitam

  @~On

  Szkoda czasu na polemikę z Tobą.

 • 2022-12-06 07:35:06

  gość: ~On

  @~takitam
  Szkoda ci czasu? :D Jak widać po twoich zjebanych wpisach, masz go strasznie dużo nierobie! Nie zapomnij daj sobie samemu dużo plusów XD

 • 2022-12-06 08:41:45

  gość: ~666

  @~On
  Lepiej lizać swoje własne jajka jak czyjeś hahahahaha

 • 2022-12-05 18:27:21

  gość: ~Ja

  @~takitam
  Nie wieże w to co pisze ale pierwszy raz sie z tobą zgodzę

 • 2022-12-05 16:39:25

  gość: ~W sumie

  W sumie pasuje, polityczne trupy blisko zakładu pogrzebowego. A w ogóle to wstydu trzeba nie mieć. A nie, polityka i wstyd się wykluczają.

 • 2022-12-05 17:03:41

  gość: ~W punkt

  @~W sumie
  Podsumowałeś jak trza. Nic dodać. Stawiam piwo.

 • 2022-12-05 16:58:34

  gość: ~Mieszkaniec

  Jednym słowem banda nierobów.

 • 2022-12-05 17:49:48

  gość: ~Autor

  PiS wam dał pokażcie paragony ze sklepu i rachunki za media szkoda gadać wiem że tu ustawieni klakierzy na stanowiskach przez PiS wypisują ze strachu że posady rodzina straci ale już nie długo

 • 2022-12-05 17:55:25

  gość: ~Kulawplot

  @~Autor
  Cała gmina i powiat obsadzona w urzędach ludźmi z PiS. Idyty w pi...

 • 2022-12-05 23:38:35

  gość: ~Mieszkaniec

  @~Kulawplot
  Coś ci się pomyliło gmina i powiat to peowcy.

 • 2022-12-05 19:42:32

  gość: ~Mieszkaniec

  @~Autor
  No widzisz tutaj piszą ustawienia klakierzy przez PiS a na tym zdjęciu następni klakierzy ustawieni przez PO, stoją i już się głupio uśmiechają i myślą sobie jak tutaj Polaczków w hu...a zrobić

 • 2022-12-05 17:52:07

  gość: ~Podpisz

  To w końcu jak ma być? In vitro refundowane, aborcja na życzenie refundowana a eutanazja też? To może lepiej idźcie na dużą wódkę, co.

 • 2022-12-05 18:09:33

  gość: ~mieszkaniec

  a stachu z pilawy gdzie

 • 2022-12-05 19:43:29

  gość: ~Stukpuk

  @~mieszkaniec
  Jak to gdzie ósemkę do Wrocławia buduje:)

 • 2022-12-05 19:01:41

  gość: ~Ja

  Je.bać żydowską partię PiS

 • 2022-12-05 19:06:06

  gość: ~Gość

  Co jeszcze nie zalapaliscie że 'takitam' śmierdzi konfederacją czyli pożytecznymi idiotami Putina na czele z Bralnami

 • 2022-12-05 19:44:21

  gość: ~Mieszkaniec

  Tak szczerze to na tą Wielichowską już się nie mogę patrzeć.

 • 2022-12-05 20:21:08

  gość: ~No tak

  @~Mieszkaniec
  Podobnie jak na Pinokia, kaczkę, harcerzyka i całą resztę z jednej i drugiej sceny politycznej.. Nic tylko dać w szyję.

 • 2022-12-05 20:22:46

  gość: ~Noitak

  @~Mieszkaniec
  Oto chodzi mocium panie. Nie tylko ty. Dlatego właśnie ona dzisiaj to promuje.

 • 2022-12-05 20:20:03

  gość: ~Mieszkaniec

  A podatek od psów będzie ? Bo tak jak nie sprzątają po swoich pieskach patolusy i starsze pokolenia to jest jakiś szok ....

 • 2022-12-05 21:15:18

  gość: ~mo2

  Szykujcie się PISiory na wokandy w sądzie.

 • 2022-12-05 23:40:38

  gość: ~Mieszkaniec

  @~mo2
  Jaki sędzia będzie skazywał? Z PiSu czy z pelo?

 • 2022-12-06 08:47:17

  gość: ~rysiek baranowicz

  popatrzcie tylko co się dzieje w sądownictwie-sami swoi-sami nasi,-kasta-umówiona i podzielona przy okrągłym stole choćby było ze 100-u Ziobrów,nie uda się rozwalić tej super żelbetonowej sitwy,pamiętacie tego pana Andrzeja ze Stolca?który wczoraj trzymał jakąś ścierę,mianowicie,ten pan przed laty pogrywał z uśmiechem a to z prokuraturą a to z CBA,nawet sądy nie dały rady,a dlaczego????średnio rozgarnięty odpowie,a no dlatego,że sitwa lewacka oplotła od 70-u lat całą Polskę i tak jest do dzisiaj,nie wierzę,że to towarzystwo wzajemnej adoracji,jest w stanie cokolwiek zmienić w Polsce na korzyść,a poza tym,to nie jest żadna opzycja,to są zdrajcy,potomkowie słynnej Targowicy,z tą różnicą,że teraz nie jeżdżą z błagalnymi prośbami do carycy,ale tym razem jeżdżą do Brukseli i Berlina,do swoich opiekunów

 • 2022-12-06 09:04:17

  gość: ~YETI

  @~rysiek baranowicz kończ chłopie, wstydu rodzinie oszczędź....

 • 2022-12-06 09:09:28

  gość: ~normalny

  nigdy nie będzie dobrze zanim nie zrozumiecie ze PiS PO to jedno wielkie dla Polski zło !!!!
  jedni kradli, a teraz drudzy kradną więcej tylko trochę się dzielą, a my przymykamy na to oko, niestety rachunek ekonomiczny zgadzać się musi dlatego teraz musimy za to wszystko zapłacić..
  tak zapłacić, my obywatele !!!! ale widocznie naród polski liczyć nie potrafi dlatego tak każda władza ich dyma bez mydła !!!!

 • 2022-12-06 09:34:05

  gość: ~Ja

  A gdzie z Ziębic Loczek?

 • 2022-12-10 13:33:28

  gość: ~Jslls

  Program platformy Obywatelskiej na nadchodzące wybory: In vitro i aborcja na zawołanie. Dziękujemy.

 • 2022-12-14 20:49:38

  gość: ~xxx

  @~Jslls

  Nie polecam, szkoda czasu na chodzenie do biura, które powstało przed wyborami, a jak już tam zwrócicie się o pomoc to usłyszycie : jak się nie podoba to pociąg się zatrzymuje i można wysiąść, ale fajnie, ale fajnie.

 • 2022-12-15 07:00:34

  gość: ~ble ble ble

  ostatnio dodany post

  @~Jslls
  Program PISu - rodzina na swoim i milionerzy jak przez 7 ostatnich lat.

 • 2022-12-10 13:38:16

  gość: ~Fjk

  Sposób wyłudzania pieniędzy 'na wnuczka' jest passe. Obecnie oszuści wyłudzają 'platformę obywatelską'.

 • 2022-12-11 13:34:54

  gość: ~cytat dnia

  @~Fjk
  Dzisiaj wraz z aurą, jak sądzę, obudziliśmy się w nowej odsłonie komuny, gdzie 4 pory roku były nieustającymi klęskami.

  Obecnie, wg. nowej świeckiej tradycji, doszła nam 5 klęska, którą jest POPiS i przebierająca nerwowo i niespokojnie SLD za ciepłymi posadkami, czy to w urzędach, czy też s Spółkach Skarbu Państwa, a chociażby w jakichkolwiek instytucjach i firmach komunalnych. Tym sposobem osiągnęliśmy szczyt niszczenia państwa i dorobku części pracowitych i uczciwych obywateli, na rzecz darmozjadów, pasożytów i nierobów. Teraz już będzie tylko z górki, co zgodnie z zasadami fizyki jest procesem szybkim, łatwym i przyjemnym.

REKLAMA