Express-Miejski.pl

VII Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody. Trwają zapisy

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

24 września odbędzie się impreza biegowa Gminy Ciepłowody. Celem wydarzenia jest promocja szlaku legend oraz zdrowego stylu życia.

Bieg na dystansie 10 km rozpocznie się o godz. 13 na terenie rekreacyjnym przy stawach w Ciepłowodach. By wziąć w nim udział należy wypełnić zgłoszenie drogą elektroniczną na stronie ultimasport.pl [KLIK] lub druk zgłoszeniowy znajdujący się w biurze zawodów bezpośrednio przed startem.

Opłata za udział w biegu osoby dorosłej wynosi:

  • 20 zł od 1 lipca do 31 sierpnia
  • 30 zł od 1 września do 23 września
  • 40 zł w dniu zawodów

O wysokości opłaty startowej decyduje data wpływu. Wpłaty można dokonać na konto nr: 39 9533 1027 2004 0402 7599 0001  Banku Spółdzielczego w Ząbkowicach Śląskich z dopiskiem: Bieg Legend

W biegu dla dorosłych mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, a w przypadku braku ukończenia wymaganego wieku, uczestnik musi posiadać oświadczenie od opiekunów prawnych wyrażające zgodę na aktywny udział w wydarzeniu.

Przed rozpoczęciem wydarzenia obędzie się obowiązkowa rozgrzewka i odprawa techniczna. Dziesięciokilometrowa trasa podzielona jest na cztery odcinki ze względu na rodzaj nawierzchni.

Odcinek A – B: Teren rekreacyjny przy stawach w Ciepłowodach – Kobyla Głowa dystans: 3,75 km, nawierzchnia: droga gruntowa

Odcinek B – C: Kobyla Głowa – Karczowice, droga powiatowa nr 3167D, dystans: 2,25 km, nawierzchnia: asfalt

Odcinek C – D: Karczowice – droga gminna nr 118134D, dystans: 0,25 km, nawierzchnia: kostka brukowa

Odcinek D – A: Karczowice - teren rekreacyjny przy stawach w Ciepłowodach, dystans: 3,75 km, nawierzchnia: droga gruntowa

Dla pierwszych stu biegaczy przygotowano na mecie medale i pakiety upominkowe. Zwycięzcy kategorii OPEN oraz poszczególnych kategorii wiekowych zarówno wśród pań i jak i panów mogą także liczyć na puchary i nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie wydarzenia [KLIK].

Gmina Ciepłowody

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA