Express-Miejski.pl

Niebawem Igrzyska Sportowe Seniorów w Ziębicach

Zawodom towarzyszy duża dawka humoru – są widowiskowe, aby bawiła się także publiczność. Imprezie towarzyszą prelekcje, warsztaty, spotkania na temat zdrowego stylu życia, a także występy artystyczne fot.: mp

Już 3 i 4 września odbędą się dwudniowe Igrzyska Sportowe Seniorów z Fundacją „Teraz Ziębice".

Igrzyska Sportowe Seniorów to organizowane przez Fundację „Teraz Ziębice” wydarzenie o charakterze sportowym skierowane do seniorów z całego Dolnego Śląska. Rywalizują oni ze sobą w turnieju gier zręcznościowych z elementami popularnych dyscyplin sportowych. Dyscypliny wymagają niewielkiego stopnia sprawności fizycznej tak, aby w zawodach mogli wziąć udział amatorzy.

Na sobotę 3 września zaplanowano w Ziębickim Centrum Kultury turniej brydża sportowego, który rozpocznie się o godz. 10. Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 668 169 445 lub w dniu zawodów w godz. od 9.00 do 10.00 (w przypadku wolnych miejsc). Limit uczestników to 40 osób/20 par.

W niedzielę 4 września na stadionie miejskim odbędą się konkurencje: armwrestlingu, badmintona, bokserskie, buli (petanque), lekkoatletyki, piłki nożnej, siatkówki, tenisa ziemnego, tenisa stołowego - NOWOŚĆ! Zapisy na niedzielne igrzyska przyjmowane są wyłącznie w dniu zawodów, w biurze zawodów na stadionie miejskim w Ziębicach w godz. od 9.00 do godz. 10.15. Limit uczestników: po 30 osób.

Szczegółowe informacje oraz regulamin znajduje się TUTAJ [KLIK].

Projekt został współfinansowany m.in. ze środków Gminy Ziębice.

em24.pl / Gmina Ziębice

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA