Express-Miejski.pl

Aktywna sobota. Turniej koszykówki 3x3 i otwarcie ścieżki rowerowej

zdjęcie ilustracyjne fot.: pixabay.com

Już w sobotę 23 lipca odbędzie się otwarcie ścieżki rowerowej - Słoneczna Pętla obok stadionu miejskiego oraz turniej Trio Basket na boisku przy hali Słonecznej.

Zawody rozegrane zostaną w kategorii OPEN. Dodatkowo stałym już punktem turnieju będzie konkurs rzutów osobistych. Start zaplanowano na godz. 16. Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 537-203-050. W razie niepogody turniej przeniesiony zostanie do hali Słonecznej.

Wcześniej od godz. 10 zapraszamy do lasku obok stadionu miejskiego przy ul. Kusocińskiego 17 na otwarcie ścieżki rowerowej - Słoneczna Pętla. W planie są konkursy rowerowe oraz wspólne grillowanie. Zachęcamy do zabrania roweru, przejechania singletrack'a i wzięcia udziału w konkursach. 

Ścieżka, która powstała na terenie lasku za nieczynnym basenem miejskim przy ul. Żeromskiego prowadzi aż do tzw. wojskówki. Trasa ma długość 2.3 km i od 1.2 do 1.5 metra szerokości. Wśród urządzeń terenowych znajdują się przeszkody typu drop, kładki north shore, rock garden, równoważnia czy słupki.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA