Express-Miejski.pl

Zderzenie samochodu ciężarowego i osobówki na krajowej ósemce przed Bardem. [aktualizacja]

Kolizja samochodu ciężarowego i osobówki na krajowej ósemce przed Bardem fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce przed Bardem, jadąc od stony Ząbkowic Śląskich doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Zdarzenie miało miejsce 20 lipca ok. godz. 13. Brały w nim udział osobowe audi oraz samochód ciężarowy DAF z naczepą. W autach łącznie podróżowały trzy osoby. Dwie w osobowym i kierowca w tirze. Wszystkie samodzielnie opuściły pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych. Osoby podróżujące audi znajdują się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.

Droga w obu kierunkach będzie zablokowana przez kilka godzin. 

Więcej szczegółów po otrzymaniu komunikatu z policji.

[AKTUALIZACJA, godz. 14.30]: Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu po przebadaniu przez zespoły ratownictwa medycznego pozostały na miejscu zdarzenia. Droga w dalszym ciągu pozostaje zablokowana. Aktualnie trwa usuwanie samochodu ciężarowego z jezdni. Około godz. 16 droga powinna być już przejezdna.

[AKTUALIZACJA, 21.07, godz. 9]: - Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 75-letni mężczyzna kierujący Audi na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do bocznego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki DAF, którym kierował 47-letni mężczyzna. Na miejscu kierującemu i pasażerce pojazdu osobowego udzielana była pomoc przedmedyczna, jednak żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał przewiezienia do szpitala. Kierujący byli trzeźwi, a sprawca otrzymał mandat karny, który przyjął. Droga była zablokowana około trzech godzin - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA