Express-Miejski.pl

Zderzenie dwóch samochodów osobowych przed Stolcem [foto] [aktualizacja]

Zderzenie dwóch samochodów osobowych przed Stolcem od strony Ząbkowic Śląskich fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na drodze wojewódzkiej nr 385 przed Stolcem od strony Ząbkowic Śląskich doszło do zderzenia dwóch pojazdów marki mazda i kia. 

Do zdarzenia doszło 18 lipca, po godz. 17. W pojazdach podróżowali tylko kierowcy. Obecnie znajdują się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. 

Droga jest zablokowana. Utrudnienia nie powinny potrwać długo.

Szczegóły po uzyskaniu komunikatu policji. 

[AKTUALIZACJA, 19.07, godz. 10.50]: - Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący samochodem marki mazda, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego na zakręcie doprowadził do zderzenia z samochodem kia cee'd, którym kierował 69-letni mężczyzna. 35-letni sprawca został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi - informuje Katarzyna Mazurek, rzecznik prasowa ząbkowickiej policji.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Zderzenie dwóch samochodów osobowych przed Stolcem [foto]

    2022-07-18 23:54:59

    gość: ~kierowcy

    ostatnio dodany post

    Przejeżdżałem dziś po wypadku był Korek w stronę Ziębic to co robią kierowcy wymijając inne pojazdy myśląc że można wyminąć 7 czy 8 aut bo myślą że mają samolot nie myśląc że na przeciwka jadą samochody nie wiele brakowało że by doszło jeszcze do 2 wypadków okolic niedzwiednika/sluzejow jeśli to czytasz gościu od białego busa z rurami z tyłu to brakło Ci nie wiele od tragedii gdy by nie traktor sie zatrzymał to byś stracił życie trochę myślenia na drodze bo życie jest jedno !!!

REKLAMA