Express-Miejski.pl

JAR-BRUK & CLEAN Jarosław Buczko - profesjonalne czyszczenie powierzchni

JAR-BRUK & CLEAN Jarosław Buczko: Do swoich prac wykorzystujemy profesjonalne myjki wysokociśnieniowe i specjalistyczne środki czyszczenia fot.: mp

Pragniesz, by Twoje miejsce wizualnie odżyło? Chcesz odświeżyć brudną powierzchnię i nadać jej nowy blask? Oddaj robotę w ręce profesjonalistów i ciesz się efektem!

JAR-BRUK & CLEAN Jarosław Buczko to firma, która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem wysokociśnieniowym powierzchni oraz impregnacją przed ponownym zabrudzeniem takich powierzchni jak:

- elewacji domków jednorodzinnych,
- kostki brukowej, granitu,
- podjazdów,
- dróg wewnątrz terenu firm,
- klinkieru, cegieł, murów z kamienia naturalnego,
- plandek, maszyn i naczep rolniczych oraz samochodowych,
- magazynów, hal i innych budowli blaszanych,

Mycie kostki brukowej specjalistycznym sprzętem, który posiadamy pozwala usunąć zarówno zabrudzenia powierzchniowe — tj. pył, kurz, mech i różne osady — jak i te wnikające w głąb materiału. Ciśnieniowe mycie wraz z odpowiednimi preparatami skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia tj. porosty, grzyby, plamy olejowe czy przebarwienia powstałe na przestrzeni lat.

Czyszczenie elewacji pozwala przywrócić fasadom budynków ich pierwotny wygląd. Przeprowadzamy czyszczenie ciśnieniowe elewacji z zabrudzeń pojawiających się w sposób naturalny — osadów, pyłu, mchu czy porostów — jak również z zabrudzeń pobudowlanych i po remontowych. Metody i stosowane środki chemiczne dobieramy odpowiednio do każdego z materiałów. Dzięki temu nasze działania są nie tylko wysoce skuteczne, ale również bezpieczne dla czyszczonych powierzchni.

Przeprowadzamy również impregnację elewacji, dzięki zastosowaniu specjalistycznych substancji impregnujących pozwala zabezpieczyć fasady przed ponownym zabrudzeniem oraz narastaniem grzybów, porostów i mchu. Odpowiednie czyszczenie fasad i ich impregnacja przedłuża ich żywotność, zwiększając odporność na niekorzystne warunki zewnętrzne.

Do swoich prac wykorzystujemy profesjonalne myjki wysokociśnieniowe i specjalistyczne środki czyszczące. Sprzęt i detergenty dobieramy indywidualnie, do konkretnych potrzeb klienta, dzięki temu możemy skutecznie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Działamy na myjkach spalinowych dlatego nie potrzebujemy podłączenia do prądu. Każda wycena powierzchni jest bezpłatna, a cena zależna od stopnia zabrudzenia oraz metrażu powierzchni. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego i województwach sąsiednich.

JAR-BRUK&CLEAN - FACEBOOK [KLIK]

mat. sponsorowany

REKLAMA