Express-Miejski.pl

Szukasz atrakcyjnej siedziby dla swojej firmy? Sprawdź ofertę Inkubatora Przedsiębiorczości

Inkubator Przedsiębiorczości w Budzowie fot.: Gmina Stoszowice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Z oferty Inkubatora Przedsiębiorczości w Budzowie mogą skorzystać osoby, które planują rozpocząć lub prowadzą działalność gospodarczą z sektora MŚP.

Oferta skierowana jest do firm nowo powstałych oraz rozwijających działalność, które na warunkach preferencyjnych w ramach Inkubatora mogą „rozwinąć skrzydła”. Dysponujemy wolnymi lokalami o powierzchni ok. 12 m2 do wynajęcia od zaraz dla firm w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Stawka czynszu preferencyjnego wynosi 10,00 zł netto za 1m2.

A może zależy Ci na obniżeniu kosztów działalności? Skorzystaj z naszej oferty Wirtualnego Biura! Usługa wirtualnego biura w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Budzowie to najbardziej ekonomiczna propozycja dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Opcja Wirtualnego Biura polega na udostępnieniu adresu inkubatora do rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej oraz korzystaniu z jego infrastruktury w podejmowaniu klientów już za 50 zł/netto za miesiąc!

W swojej ofercie Inkubator ma również opcję wynajmu przestronnej sali konferencyjnej wraz z w pełni wyposażoną kuchnią, na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, gale i eventy.

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 797 430 757 lub osobiście w siedzibie Urzędu Gminy w Stoszowicach, Stoszowice 97, pokój nr 15 II piętro. Wniosek o najem lokalu należy złożyć w siedzibie Urzędu Gminy Stoszowice.

Gmina Stoszowice

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Szukasz atrakcyjnej siedziby dla swojej firmy? Sprawdź ofertę Inkubatora Przedsiębiorczości

  2022-07-12 14:19:10

  gość: ~Budzowianin

  Dzień dobry,
  ile za ten chlew mam 20 świń? mieszkam nie daleko nie mieszczę się w oborze.

 • 2022-07-12 20:53:13

  gość: ~Iam

  @~Budzowianin
  Chciałbyś taki chlew prosiaku

 • 2022-07-13 20:59:38

  gość: ~rolnik

  @~Budzowianin
  Inkubator na prosiaki

 • 2022-07-12 15:12:48

  gość: ~Chlop

  Po ile będą małe gąski i kurczaki, na targu były drogie.

 • 2022-07-12 20:49:41

  gość: ~Pj

  Ale wieśniaki piszą komentarze.
  Takie warchlaki jak wyżej Budzowianin i Chłop, lepiej żeby tam nawet nie wchodzili. Cepy wiejskie i tyle

 • 2022-07-12 20:52:23

  gość: ~Też z Budzowa

  Jest taka jedna co jej żal du** ściska i pisze takie komentarze i tak wypisuje brednie co chwilę pod innym pseudonimem

 • 2022-07-14 11:22:34

  gość: ~Taka jedna

  ostatnio dodany post

  @~Też z Budzowa
  ale mi ścisnęło... taka jedna to mało się nie posika na widok jajcarza.

 • 2022-07-14 00:14:21

  gość: ~takitam

  /// Dysponujemy wolnymi lokalami o powierzchni ok. 12 m2 do wynajęcia od zaraz dla firm w celu prowadzenia działalności gospodarczej. ///

  Inaczej pisząc, 3x4 metry albo 2x6 metrów.
  Czyli .. wielkość łazienki

  /// Opcja Wirtualnego Biura polega na udostępnieniu adresu inkubatora do rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej oraz korzystaniu z jego infrastruktury w podejmowaniu klientów już za 50 zł/netto za miesiąc! ///


  Jaką firmę można prowadzić w takim pokoiku ?

  Otóż moim zdaniem właśnie TYLKO i WYŁĄCZNIE jakieś biuro lub firmę np. informatyczną, ale w takim razie ... po cholerę ktoś ma płacić nawet te 10zł lub 50 zł za adres, skoro takie firmy (czy wirtualne biura) można BEZ JAKICHKOLWIEK problemów prowadzić po prostu u siebie w domu czy w mieszkaniu ..... ZUPEŁNIE ZA DARMO.

  Każda inna firma NIE BĘDĄCA biurem czy innym podmiotem gdzie praca polega głównie na siedzeniu przy kompie, po prostu się tam nie zmieści.

  Efekt ?

  Będzie to sobie (te ponasrywane po całym kraju inkubatory) stało radośnie generując najpierw koszty budowy, a następnie koszty utrzymania + koszty płac dla utrzymujących to przy życiu, a za wszystko zapłacą podatnicy.

  ... ale za to ... lokalni notable będą mogli przeciąć wstęgę na otwarciu tego idiotyzmu chwaląc się na prawo i lewo, że .... coś robią + pousadzać znajomków na stołkach w tych całych inkubatorach i tą będą JEDYNI tam zatrudnieni i "prowadzący działalność".


  Reasumując, zamiast znosić ograniczenia i koszty prowadzenia działalności + wprowadzać ułatwienia w zakładaniu, prowadzeniu i likwidacji własnej firmy, tak żeby opłacało się w ogóle podejmować działalność, tzw. władza najpierw tworzy "chorobę" w postaci przeróżnych kosztów i kłód pod nogi potencjalnym przedsiębiorcom, by następnie budować te dziwadła (inkubatory znaczy) które i tak niczego nie zmieniają, a tylko generują dodatkowe koszty.

  CZYSTY SOCJALIZM.

 • 2022-07-14 10:56:37

  gość: ~powrót do teraźniejszości

  @~takitam
  Za chwilę autonomicznym pojazdem z inkubatora przemieścisz się na twierdzę.

REKLAMA