Express-Miejski.pl

W sobotę przegląd zespołów muzyki leśnej i łowieckiej. Wieczorem wystąpi Mesajah i Łydka Grubasa

grafika ilustracyjna fot.: ZCKiT

Już w najbliższą sobotę na plantach zamkowych w Ząbkowicach Śląskich będzie muzycznie i rozrywkowo. Zagrają m.in.: Mesajah oraz Łydka Grubasa.

Koncerty te będą podsumowaniem trwającego od godzin porannych I Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Muzyki Leśnej i Łowieckiej. A co czeka na przybyłych oprócz wrażeń muzycznych?

W imprezę zaangażują się: Nadleśnictwo Bardo, Świdnica, Henryków, Jugów oraz Międzylesie oraz Lądek-Zdrój, a to oznacza moc atrakcji dla dzieci. Ścieżki edukacyjne, koło wiedzy, wystawy, gry, konkursy i zabawy. Nadleśnictwa będą prezentowały także swoje stoiska. Ponadto w trakcie przeglądu będzie można odwiedzić stoiska kół myśliwskich z powiatu ząbkowickiego, gdzie nie tylko zaznajomimy się z ich działalnością, ale rówężnie będzie możliwość nabycia produktów i potraw z dziczyzny.

Przegląd rozpocznie się od godz. 11, wcześniej w kościele pw. św. Anny przy ul. św. Wojciecha będzie miała miejsce uroczysta msza święta hubertowska, a następnie odbędzie się uroczysty przemarsz z kościoła na planty zamkowe. Przesłuchania zespołów łowieckich i myśliwskich będą trwały do godz. 14.30. Wieczorem natomiast czekają nas koncerty. Wystąpią: Kapela Bożków, Buraky, Mesajah oraz Łydka Grubasa.

[KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ]

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA