Express-Miejski.pl

Dachowanie samochodu osobowego za Wadachowicami. Z pojazdu wypadł silnik. Kierowca był pijany [foto]

Dachowanie samochodu osobowego za Wadachowicami fot.: OSP Henryków

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na drodze wojewódzkiej nr 395 na trasie Strzelin - Ziębice dachował samochód osobowy. Pojazdem podróżował tylko kierowca. Został przewieziony do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 15 stycznia około godz. 15.30 za Wadachowicami w kierunku Strzelina. Kierujący pojazdem zjechał z drogi, dachował i zatrzymał się na przydrożnym polu. Samodzielnie zdołał opuścić pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Jako pierwsi na miejscu pojawili się strażacy-ochotnicy z Henrykowa, którzy udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy, a następnie mężczyzna został przetransportowany do szpitala na szczegółowe badania.

Na miejscu interweniowali strażacy-ochotnicy z Henrykowa i zastęp strażaków-zawodowców z Posterunku Czasowego w Ziębicach. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo, obecnie nie ma już utrudnień.

[AKTUALIZACJA, godz. 18.30]: - Policjanci będący na miejscu zdarzenia ustalili, że 36-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, kierujący samochodem osobowym marki Skoda, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał z drogi, dachował i zakończył podróż na przydrożnym polu. Podróżował sam. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna był pijany. Miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dachowanie samochodu osobowego za Wadachowicami. Z pojazdu wypadł silnik. Kierowca był pijany [foto]

  2022-01-15 20:40:57

  gość: ~Mieszkaniec

  Może by tak więcej kontroli alkomatem robić a nie tylko paradować po galeriach i łatwą kasę trzepać za maseczki. Tych pijaków coraz więcej, więc też kasę zbierzecie.

 • 2022-01-16 17:31:00

  gość: ~Mal

  ostatnio dodany post

  @~Mieszkaniec
  W galerii cieplej:)

 • 2022-01-16 16:03:21

  gość: ~Kierowca

  Pijaki pier........e

REKLAMA