Express-Miejski.pl

30. finał WOŚP w Ząbkowicach Śląskich zagra w samym centrum miasta

W ząbkowickim sztabie WOŚP trwają przygotowania do 30. finału WOŚP fot.: Sztab WOŚP

Niespełna 3 tygodnie pozostały do 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ząbkowickim sztabie trwają intensywne przygotowania, a my znamy kolejne szczegóły.

Tydzień temu ząbkowicki sztab WOŚP uruchomił wirutalną eSkarbonkę, na którą można wpłacać pieniądze, które zasilą konto ząbkowickiego sztabu WOŚP. Skarbona powoli się zapełnia, a kwota jaka powędrowała już do puszki to 920,00 zł. Środki można wpłacać tutaj [KLIK]. - Nasze stacjonarne skarbonki można też spotkać w 50 punktach Gminy Ząbkowice Śląskie i nie tylko - w instytucjach, firmach, salonach fryzjerskich czy sklepach. Wszystkie pieniądze, które trafią do puszek naszych partnerów, powędrują później na konto naszego sztabu, a następnie na główne konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi Piotr Warzocha, szef ząbkowickiego sztabu WOŚP.

W ubiegłym tygodniu ruszyły również licytacje na Allegro. Po raz kolejny ogromnym zainteresowaniem cieszy się koszulka Napoli, którą na licytację przekazał Piotr Zieliński - ząbkowiczanin, reprezentant Polski w piłce nożnej, a na co dzień gracz włoskiego Napoli. Na koszulce z limitowanej edycji z wizerunkiem Diego Maradony znalazły się autografy zawodników z sezonu 2021/2022. Do końca licytacji pozostało 17 dni, ale już teraz koszulka osiagnęła wartość ponad 5 tys. zł. Na aukcję powędrowała również koszulka Realu Madryt z autografem byłego bramkarza reprezentacji Polski Jerzego Dudka. Na rzecz ząbkowickiego sztabu WOŚP przekazał ją Dariusz Małozięć - zastępca burmistrza Ząbkowic Śląskich. Wylicytować można też miejsce na prawym fotelu BMW E36, za kierownicą którego będzie siedział 7-letni Aleksander Pelikański. Jazda testowa będzie odbywała się na terenie KSM Byczeń. Wszystkie aukcje są dostępne tutaj [KLIK] i jak zapowiada Piotr Warzocha, to dopiero początek, zachęcając jednocześnie do śledzenia strony z licytacjami.

Nieodzownym elementem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są też mini-finały organizowane przez placówki oświatowe na terenie gminy Ząbkowice Śląskie. W tym roku swój mini-finał organizuje także Młodzieżowa Rada Miejska Ząbkowic Śląskich. Wydarzenie będzie nosiło nazwę WOŚPoteka i będzie niczym innym jak dyskotką zorganizowaną w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki. Wejściówka na imprezę będzie kosztowała 20 zł, a zebrana kwota w całości powędruje na konto ząbkowickiego sztabu WOŚP.

A skoro już o imprezach towarzyszących to z orkiestrą po raz kolejny zagra stowarzyszenie Petrol Heads. 22 stycznia miłośnicy motoryzacji zorganizują kolejną edycję imprezy pn. MotoWOŚP. Wydarzenie odbędzie się przed halą Słoneczną.

Znane jest już miejsce imprezy, w którym odbędzie się 30. finał WOŚP w Ząbkowicach Śląskich. W tym roku, ze względu na sytuację pandemiczną, wydarzenie będzie miało miejsce na ząbkowickim rynku. Będzie światełko do nieba, będą atrakcje towarzyszące, będą licytacje no i będzie też koncert gwiazdy tegorocznego finału - zespołu Long&Junior znanego z takich hitów m.in. jak Bądź Moją Królową, Lubię to się bawię czy Kolorowa Sukienka.

- Zapraszamy wszystkich do aktywnego włączenia się w atrakcje towarzyszące 30. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a 30 stycznia do uczestnictwa  w samym finale, który odbędzie się w centrum naszego miasta. Haslo tegoroczonego finału brzmi: Przejrzyj na oczy - zachęca Piotr Warzocha.

em24.pl

16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • 30. finał WOŚP w Ząbkowicach Śląskich zagra w samym centrum miasta

  2022-01-13 16:45:56

  gość: ~adam bloj

  super popieram całym sercem fajnie ze zagra ktos na poziomie ale wazne jest ile uzbieramy !!!!

 • 2022-01-13 19:36:19

  gość: ~Autor

  @~adam bloj
  Brawo byle te pajace z rządu kłody pod nogi znów nie stawiali to będzie dobrze

 • 2022-01-13 20:00:25

  gość: ~Mmm

  Lekarz przyjmuje mnie prywatnie ,a na państwowym sprzęcie oklejonym serduszkami Owsiaka robi mi prywatnie badania i kasę wkłada do swojej kieszeni. To jest zgodne z prawem? Znowu tym hienom w białych kitlach sprzętu nakupują, a ci dalej będą mieli pacjentów w ....ie

 • 2022-01-13 22:12:29

  gość: ~Riczi

  @~Mmm
  Tumanie przecież możesz pójść do placówki państwowej za darmo.

 • 2022-01-13 22:43:50

  gość: ~Mmm

  @~Riczi
  W twoim stylu powiem tak. Tumanie czytaj ze zrozumieniem.

 • 2022-01-14 00:04:19

  gość: ~Autor

  @~Mmm
  Jak by tego sprzętu nie było inaczej byś śpiewał na badania do wróżki możesz chodzić jak wszystko przeszkadza byłem w szpitalach i widziałem jak sprzęt z serduszkami życia ratował od dzieci po starszych więc zamilcz

 • 2022-01-15 10:22:40

  gość: ~Mmm

  @~Autor
  Widze, że też masz kłopoty myśleniem. To ,że kupują sprzęt to chwała im za to, popieram, ale żeby lekarz prywatnie na tym sprzęcie robił badania i brał za to pieniądze, to jest już mało zabawne. Czy według Ciebie to jest normalne?

 • 2022-01-13 21:05:31

  gość: ~autor

  wciąż nie mogę zrozumieć po co Owsiak robi kolejną imprezę skoro ma różnych kontach ponad 550 mln.zł,a spróbujcie zwrócić się do niego z indywidualną prośbą o pomoc dla chorego dziecka,które potrzebuje 10 tys,zł????dlaczego zebrane w danym roku pieniądze nie wydaje prawie do zera,ktoś to rozumie???

 • 2022-01-13 23:57:37

  gość: ~Mirek

  @~autor
  Bredzisz bzdury wejdź sobie na ogólnie dostępne rozliczenie z fundacji które jest pod kontrolą skarbową i zobaczysz na co środki wydali jeśli by na faceta znaleźli chodź jeden chaczyk już Pisiory by dawno jego posadzili a tak poza przegranymi sprawami sądowymi o pomówienia i kłamstwa nic nie mają

 • 2022-01-14 04:30:49

  gość: ~Riczi

  (this post was banned by administrator)

 • 2022-01-14 06:15:05

  gość: ~aaaa

  a czy będzie bieg policz się z cukrzycą ?

 • 2022-01-14 06:34:45

  gość: ~Xxx

  Robota co chcesz a ubecji koni rośnie

 • 2022-01-15 09:03:20

  gość: ~mieszkaniec

  róbta co chceta byle facet miał faceta

 • 2022-01-15 09:06:35

  gość: ~Pan burmistrz

  Ogólnie to mnie nie stać na organizację WOŚP w Ząbkowicach, ale pan jurek jest najważniejszy. Dzieci pomogą...nawet to dobrze bo zimno trochę stać i żebrać ale z miłymi młodymi chłopcami od razu goręcej się robi.

 • 2022-01-17 18:13:31

  gość: ~An

  Jak ten idiota Owsiak otumanił ludzi aż przykro słuchać i patrzeć że tak dają z siebie robić pajaców

 • 2022-01-21 07:47:23

  gość: ~Przejrzyjcie na oczy

  Proszę odwiedzić stronę WOŚP. Zobaczycie, że dalej nie ma informacji jaki rozdysponowano kasę z 29 finału. Następnie spójrzcie na informacje o poprzednich finałach i zobaczycie, że na deklarowany cel idzie niewielka zebrana kwota, zaś reszta idzie na cele o których opinia publiczna nie są nagłaśniane. I kolejna rzecz, przeczytajcie jakie kwoty są przchowywane przez Owsiaka na koncie.! Przejrzyjcie na oczy! Sami sprawdźcie!

 • 2022-01-21 09:27:48

  gość: ~takitam

  ostatnio dodany post

  @~Przejrzyjcie na oczy


  Z jednej strony masz rację.
  Inaczej pisząc, każdy mający więcej niż dwie szare komórki doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że już mniej więcej od drugiej edycji tej (w założeniach pięknej) imprezy, zebrane pieniądze NIE SĄ rozliczane prawidłowo + żyje z tego całkiem spora grupa osób, a najlepiej oczywiście tzw. Juras.

  Jednak z drugiej strony ... jeśli znajdują się ludzie którzy z jakiegoś powodu (bez zdawania pytań i analizowania) chcą wrzucać Jurasowi swoje pieniądze, to ... tylko ich sprawa, bo kto komu zabroni przekazywać swoje pieniądze na cokolwiek ?

  To samo dotyczy również kleru katolickiego.
  Też żyją ze zbiórek i ... dopóki znajdują się chętni to opłacać (taca i inne datki) , to ... chociaż KOMPLETNIE NIE POPIERAM (jak w przypadku WOŚP) , to jednak są to nie moje pieniądze, więc ... mam ambiwalentne uczucia, bo z jednej strony głupota, z drugiej ... no każdy ma prawo robić ze swoimi pieniędzmi co chce.

REKLAMA


REKLAMA