Express-Miejski.pl

Już w sobotę 10. edycja „Biegu Św. Floriana”

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Stoszowicach zaprasza na X Bieg Świętego Floriana im. śp. dh Dariusza Buły. Impreza odbędzie się 22 stycznia w Srebrnej Górze.

Zawody tradycyjnie odbędą się na trasie „Dziewięciu Buków”. Mężczyźni, którzy wezmą udział w zawodach, będą rywalizować na nartach na odcinku około 12 km (dwie pętle), zaś kobiety na trasie o długości około 6 km (jedna pętla).

W przypadku gdy warunki atmosferyczne w dniu zawodów nie będą sprzyjały przeprowadzeniu biegu narciarskiego - odbędzie się bieg przełajowy, na zasadach określonych w regulaminie.

Zawodnicy mogą zgłaszać swój udział w zawodach w dniu imprezy w biurze zawodów w godz. od 9.30 do 10.45, lub za pomocą formularza dostępnego na stronie ultimasport.pl [KLIK]. Zgłoszenia należy potwierdzić w dniu zawodów składając podpis na liście uczestników i wnosząc opłatę startową 20 zł. Wpłacić wpisowe można również poprzez stronę zapisów lub wpłacając środki na konto GOKSiR w Stoszowicach - nr konta: 21 9533 1014 2003 0000 0635 0001 do 20 stycznia. Termin 20 stycznia jest ostateczną datą wpływu należności. Dowód wpłaty powinien zawierać: nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 74 816 45 52.

Organizatorzy przewiedzieli puchary i dyplomy dla trzech najlepszych osób w kategorii: strażackiej mężczyzn oraz strażackiej kobiecej i indywidualnej mężczyzn oraz kobiet. 

Bieg Św. Floriana jest jedną z form popularyzacji sportów zimowych wśród strażaków zawodowych jak i ochotników, a także ich rodzin oraz indywidualnych zawodników, którzy mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz kondycji biegowych.

Zapisy [KLIK]

Regulamin Dziesiątego Biegu Św. Floriana [KLIK]

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA